Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Jego Zadaniem Jest Przewożenie Pacjentów Na Salę Operacyjną. W Ukryciu Wykracza Poza Swoje Obowiązki.

4 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   7,8 tys. wyświetleń
Jego Zadaniem Jest Przewożenie Pacjentów Na Salę Operacyjną. W Ukryciu Wykracza Poza Swoje Obowiązki.

Lindon Beckford pracuje w szpitalu. Zajmuje się głównie przewożeniem pacjentów na salę operacyjną i transportowaniem ich po zabiegach z powrotem do sali. Mężczyzna jednak na tym nie poprzestał.

Lindon postanowił, że do każdego będzie podchodził indywidualnie. Ze wszystkimi próbuje się zaprzyjaźnić i koi ich nerwy przed trudnymi zabiegami. Dodatkowo dla nich... śpiewa! Lindon ma wspaniały głos. W przeszłości występował na scenach w Massachusetts i Maine, ale niestety ataki paniki i niepokoju uniemożliwiły mu występy przed dużą publicznością. Teraz jak sam mówi, znalazł kameralne grono słuchaczy, którzy go nie peszą.

Od 30 lat podnosi na duchu pacjentów tego szpitala

Jego praca w bostońskim szpitalu może niektórym wydać się nudna i monotonna. Aż dziwne jest to, że ten facet jest w stanie robić to od tylu lat! Jednak wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, jak ważne jest dla innych to, co robi Lindon. Dzięki swojej postawie udowadnia, że każda praca może być piękna i wartościowa, a wszystko zależy od naszego podejścia.

"Witam! Jestem Lindon i będę dzisiaj Twoim kierowcą"

Tymi ciepłymi słowami mężczyzna wita każdego pacjenta. Chorzy mogą czuć się przy nim naprawdę bezpiecznie. Od Lindona bije niesamowite ciepło i radość z wykonywanej pracy.

Jesteś ciekawy jak wygląda jego praca? Obejrzyj nagranie!

To co robi ten facet jest naprawdę piękne! Zgadzasz się?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.