Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Jej Chciwy Mąż Miał Ostatnie Życzenie. Sposób, W Jaki Go Przechytrzyła Jest GENIALNY!

28 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   168,8 tys. wyświetleń
Jej Chciwy Mąż Miał Ostatnie Życzenie. Sposób, W Jaki Go Przechytrzyła Jest GENIALNY!

Istnieją dwa powody, dla których ludzie pracują: albo kochają to, co robią albo muszą opłacać rachunki. Są też ludzie pełni chciwości, którzy pracują dla pomnażania swoich pieniędzy.

Tacy ludzie często ulegają egoistycznym emocjom i postanawiają przeżyć swoje życie na własnych warunkach, bez względu na odczucia otoczenia.

Ta niezwykła historia jest doskonałym przykładem tego rodzaju chciwości.

Pewna wdowa otrzymała niespotykane żądanie ze strony zmarłego męża. Był to człowiek, który przez całe życie ciężko pracował na swoje pieniądze. Uważał, że zasłużył na zatrzymanie każdego zarobionego centa, nawet po śmierci. Był przekonany, że żona spełni jego ostatnią wolę. Na pogrzebie męża, wdowa wymyśliła jednak sposób na jednoczesne zachowanie pieniędzy oraz spełnienie ostatniej woli męża.

Jej pomysł był genialny!

Był człowiekiem, który całe życie pracował i oszczędzał pieniądze. Był prawdziwym skąpcem, jeżeli chodzi o finanse. Kochał je bardziej niż cokolwiek na świecie. Tuż przed śmiercią powiedział do żony: Teraz słuchaj, kiedy umrę chcę, żebyś wzięła wszystkie moje pieniądze i umieściła w trumnie, razem ze mną. Chcę zabrać wszystkie moje pieniądze do życia pośmiertnego.

Kazał więc przysięgać żonie, że spełni jego wolę i umieści pieniądze w trumnie.

Dzień pogrzebu

On leżał w trumnie, żona siedziała w stroju żałobnym. Obok niej siedział jej najlepszy przyjaciel. Gdy ceremonia się kończyła, tuż przed zamknięciem trumny kobieta powiedziała: Poczekajcie chwilę!

Miała pudełko po butach, z którym podeszła do trumny i umieściła je w środku. Następnie kazała zamknąć trumnę.

Jej przyjaciel powiedział: Mam nadzieję, że nie jesteś na tyle szalona, żeby umieścić wszystkie pieniądze tego skąpca w trumnie?!

Ona powiedziała: Tak, obiecałam przecież. Jestem dobrą chrześcijanką, nie mogę kłamać. Obiecałam mu, że umieszczę wszystkie pieniądze w jego trumnie.

Chcesz mi powiedzieć, że włożyłaś każdego centa z jego fortuny do trumny nieboszczyka?

Tak zrobiłam, powiedziała kobieta. Zebrałam wszystkie jego pieniądze, wpłaciłam na moje konto bankowe i wypisałam mu czek.

Co sądzisz o postępowaniu tej kobiety?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.