Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Jej Dziecko Miało Rozlany Mózg. Lekarze Sugerowali Aborcję. Zobacz Dziecko Po Urodzeniu!

1 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   28,0 tys. wyświetleń
Jej Dziecko Miało Rozlany Mózg. Lekarze Sugerowali Aborcję. Zobacz Dziecko Po Urodzeniu!

Współczesna medycyna jest bardzo rozwinięta, ale czasami się myli. Kiedy lekarze sugerowali tej kobiecie usunięcie dziecka, które nie miałoby szans na przeżycie, nawet nie przypuszczali jak bardzo sytuacja może się zmienić w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Cały świat legł jej w gruzach

Na początku ciąży Jennifer Snowden wybrała się do ginekologa, aby wykonać ultrasonograficzne zdjęcie płodu w wersji 4D. Nie mogła doczekać się, aż zobaczy jak rozwija się jej maluszek. Niestety euforia szybko zmieniła się w paraliżujący strach. Lekarze mieli dla niej okropne wieści:

Z Pani dzieckiem dzieje się coś bardzo złego. Widzę, że mózg wylał się z jego czaszki. Niestety nie widzę szans na dalsze kontynuowanie ciąży.

Jennifer była załamana. Nie potrafiła sobie wyobrazić, że zgodzi się na śmierć swojego nienarodzonego synka, tylko dlatego, że rozwija się nieprawidłowo. Zapytała lekarza, czy jest jakakolwiek szansa, że maluch przeżyje. Ten odpowiedział, że bardzo niewielka, a nawet jeśli, to i tak spędzi całe życie w stanie wegetatywnym.

"Mój syn zasłużył na szansę, żeby się urodzić"

Kobieta podjęła świadomie taką decyzję i lekarze już nie próbowali wpłynąć na zmianę jej zdania. Uznali, że robi to na własną odpowiedzialność. Zalecili jej jednak za kilka tygodni pojawić się ponownie na USG.

To jest cud!

Lekarze nie wiedzieli, co powiedzieć. Przy kolejnym badaniu zobaczyli, że mózg dziecka cofnął się z powrotem do jego czaszki! To było po prostu niewytłumaczalne z medycznego punktu widzenia. Nie potrafili spojrzeć matce dziecka w oczy. Było im wstyd, że kilka tygodni wcześniej sugerowali tej kobiecie usunięcie dziecka.

Po kilku miesiącach na świat przyszedł piękny chłopczyk o imieniu Ascher. Jest teraz oczkiem w głowie swoich rodziców.

Zobacz, jak wyglądała cała historia tej niesamowitej rodziny

Ten przykład pokazuje, że zawsze warto wierzyć do samego końca! Wzruszyłeś się? Udostępnij!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.