Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Jim Carrey udzielił niepokojącego wywiadu. Internauci: "Czy on jest chory psychicznie?"

13 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   13,7 tys. wyświetleń
Jim Carrey udzielił niepokojącego wywiadu. Internauci: "Czy on jest chory psychicznie?"

Jeden z najpopularniejszych aktorów komediowych znany jest z bardzo nietypowego poczucia humoru. Ostatnio jednak swoim zachowaniem mocno zaniepokoił fanów.

Jim Carrey jest uwielbianym przez miliony widzów amerykańskim aktorem. Jego kreacje w takich produkcjach jak: Maska, Ace Ventura czy Głupi i głupszy bawiły nas do łez. Od kilku lat docierają do nas do nas niepokojące sygnały, że popularny komik choruje na depresję. Wszystko zaczęło się 5 lat temu, kiedy jego była dziewczyna, Cathriona White, przedawkowała silne leki, które należały do niego. Aktor został w tej sprawie oskarżony przez rodzinę, a proces nadal trwa. Od tego czasu rzadko mogliśmy go oglądać na "czerwonym dywanie". Sporadycznie też udzielał wywiadów, dlatego ten ostatni znalazł się na przysłowiowym świeczniku. Mimo, że Jim jest naprawdę barwną postacią, temu wywiadowi jest bardzo daleko do normalności...

Jim Carrey niosący trumnę swojej byłej dziewczyny

"Najdziwniejszy wywiad czerwonego dywanu"

Takim mianem został okrzyknięty przez światowe media. Carrey, który pojawił się ostatnio na imprezie Harper's Bazaar podczas nowojorskiego Tygodnia Mody, zgodził się udzielić wywiadu dziennikarce E! News.

"Dlaczego zdecydowałeś się przyjść na imprezę modową?"

Zastanawiałem się nad najbardziej pozbawioną znaczenia rzeczą i przyszedłem tutaj. Musisz przyznać, że to jest wszystko kompletnie bez znaczenia.

"Wierzysz w ikony?"

To najniższy pretekst, jaki mogliśmy sobie wymyślić. Ja nie wierzę nawet w Twoje istnienie, choć czuję jednak niesamowity zapach unoszący się w powietrzu.

"Dobrze wyglądasz. Wystroiłeś się!"

Ja się nie ubrałem. Mnie tutaj nie ma. Tutaj po prostu wydarzają się rzeczy. To nie jest nasz świat, a my jesteśmy bez znaczenia.

Tutaj możesz zobaczyć cały wywiad:

Trzeba przyznać, że dziennikarka zachowała się bardzo profesjonalnie, choć w tej sytuacji na pewno było jej bardzo trudno prowadzić ten abstrakcyjny wywiad. Mamy nadzieję, że aktor tylko grał, a z jego zdrowiem psychicznym jest wszystko w porządku.

Co Ty o tym sądzisz? Czy jego fani mają powody do niepokoju?
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.