Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Jurorzy Obawiali Się, Że Przerażony Nastolatek Nie Zaśpiewa. Wtedy On Pokazał Coś Takiego!

18 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   32,5 tys. wyświetleń
Jurorzy Obawiali Się, Że Przerażony Nastolatek Nie Zaśpiewa. Wtedy On Pokazał Coś Takiego!

Do programu zgłosił się ze swoją przyjaciółką, która zawsze stała po jego stronie i wspierała go w trudnych momentach. Kiedyś odkryli, że łączy ich wspólna pasja - śpiew operowy i postanowili połączyć siły.

Do brytyjskiej edycji "Mam Talent" zgłosił się nietypowy duet. 17-letni Jonathan i rok młodsza Charlotte przygotowali wyjątkową piosenkę. Niestety od samego początku jurorzy mówili do Jonathana z lekką uszczypliwością, co podcinało mu skrzydła. Otyły chłopak od dziecka był wyśmiewany przez swój wygląd i miał bardzo niską samoocenę.

Wybrali klasyk

Zaśpiewali "The Prayer", który jest bardzo znanym utworem na całym świecie. Tak wygląda w oryginale, zaśpiewany przez Andrea Bocellego i Céline Dion.

Niesamowita postawa

Śpiew Jonathana od razu spodobał się Jurorom. Jeden z nich zasugerował, że wolałby żeby do programu dostał się sam, bez swojej koleżanki, ponieważ jej zdolności wokalne nie są zachwycające. On jednak bez wahania powiedział, że przyszli tu jako duet i duetem zostaną. Na te słowa wiele osób z publiczności uroniło łzy wzruszenia.

Trzy miesiące przed występem chłopak przeszedł załamanie nerwowe, a jego przyjaciółka w tym czasie bardzo mu pomogła.

Zobacz ten niesamowity występ!

Widownia była oszołomiona. Trzeba przyznać, że chłopak ma niesamowity głos, a razem z Charlotte stanowią świetny duet.

Matka Jonathana powiedziała, że po przesłuchaniach jej syn stał się zupełnie inną osobą. Do tej pory nie wychodził z domu i stronił od innych ludzi. Teraz zakłada swoją ulubioną koszulkę Supermana i bez skrępowania wychodzi na miasto. Wspaniała reakcja publiczności i jurorów sprawiła, że uwierzył w siebie i teraz cieszy się każdym dniem, bo czuje się wyjątkowy.

Ta historia po raz kolejny pokazuje, że nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie! Zgadzasz się?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.