Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Jurorzy Obawiali Się, Że Przerażony Nastolatek Nie Zaśpiewa. Wtedy On Pokazał Coś Takiego!

18 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   32,5 tys. wyświetleń
Jurorzy Obawiali Się, Że Przerażony Nastolatek Nie Zaśpiewa. Wtedy On Pokazał Coś Takiego!

Do programu zgłosił się ze swoją przyjaciółką, która zawsze stała po jego stronie i wspierała go w trudnych momentach. Kiedyś odkryli, że łączy ich wspólna pasja - śpiew operowy i postanowili połączyć siły.

Do brytyjskiej edycji "Mam Talent" zgłosił się nietypowy duet. 17-letni Jonathan i rok młodsza Charlotte przygotowali wyjątkową piosenkę. Niestety od samego początku jurorzy mówili do Jonathana z lekką uszczypliwością, co podcinało mu skrzydła. Otyły chłopak od dziecka był wyśmiewany przez swój wygląd i miał bardzo niską samoocenę.

Wybrali klasyk

Zaśpiewali "The Prayer", który jest bardzo znanym utworem na całym świecie. Tak wygląda w oryginale, zaśpiewany przez Andrea Bocellego i Céline Dion.

Niesamowita postawa

Śpiew Jonathana od razu spodobał się Jurorom. Jeden z nich zasugerował, że wolałby żeby do programu dostał się sam, bez swojej koleżanki, ponieważ jej zdolności wokalne nie są zachwycające. On jednak bez wahania powiedział, że przyszli tu jako duet i duetem zostaną. Na te słowa wiele osób z publiczności uroniło łzy wzruszenia.

Trzy miesiące przed występem chłopak przeszedł załamanie nerwowe, a jego przyjaciółka w tym czasie bardzo mu pomogła.

Zobacz ten niesamowity występ!

Widownia była oszołomiona. Trzeba przyznać, że chłopak ma niesamowity głos, a razem z Charlotte stanowią świetny duet.

Matka Jonathana powiedziała, że po przesłuchaniach jej syn stał się zupełnie inną osobą. Do tej pory nie wychodził z domu i stronił od innych ludzi. Teraz zakłada swoją ulubioną koszulkę Supermana i bez skrępowania wychodzi na miasto. Wspaniała reakcja publiczności i jurorów sprawiła, że uwierzył w siebie i teraz cieszy się każdym dniem, bo czuje się wyjątkowy.

Ta historia po raz kolejny pokazuje, że nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie! Zgadzasz się?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.