Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

11-Letnia Dziewczynka Została Oskalpowana Przez Karuzelę w Wesołym Miasteczku!

2 sierpnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   8,2 tys. wyświetleń
11-Letnia Dziewczynka Została Oskalpowana Przez Karuzelę w Wesołym Miasteczku!

Nastolatkę natychmiast przewieziono do szpitala. Była w stanie krytycznym i przez kilka tygodni walczyła o życie. Nigdy nie zapomni tego koszmaru...

11-letnia Elizabeth Gilreath z Nebraski w USA przeszła niewyobrażalne cierpienie. Pewnego dnia, podczas karnawału wybrała się z mamą do wesołego miasteczka. Tam wsiadła do karuzeli, w którą wplątały się jej włosy. Matka dziewczynki stała niedaleko i nagle usłyszała przerażający krzyk. Była sparaliżowana ze strachu - jej córka cała we krwi i bez włosów leżała w maszynie.

Po wielu tygodniach walki o życie nastolatki, jej stan poprawił się. Po 3 miesiącach wróciła do szkoły. Mama kupiła jej piękną perukę, żeby nie wstydziła się przed innymi uczniami swojego wyglądu. Włosy już jej nigdy nie odrosną.

Elizabeth to niezwykle dzielna dziewczyna

Lulu, jak mówią na nią bliscy, przeszła już kilka przeszczepów skóry. Dzięki zbiórce pieniędzy, którą zorganizowała jej rodzina, udało się pokryć koszty leczenia. Dziewczynka otrzymała także tysiące listów od życzliwych ludzi z całego świata. Na każdy starała się odpowiedzieć i podziękować.

"Jest bardzo silna i odważna" – mówi z dumą jej mama

Lulu wraz z mamą walczą o wprowadzenie odpowiednich przepisów, które zapewniałyby porządek i bezpieczeństwo. Mają nadzieję, że ich działalność przyczyni się do zaostrzenia regulaminów dotyczących użytkowania tego typu maszyn. Nastolatka ma nadzieję, że już nikogo więcej nie spotka taki koszmar.

Pamiętaj!

Korzystając z karuzeli, lub podobnych maszyn, upewnij się, że żaden szalik, sznurek, ani włosy nie będą wystawały poza maszynę. Wszystko, co mogłoby utknąć, bezwzględnie należy zdjąć przed wejściem!

Poznaj całą historię!

W tym krótkim materiale pokazano m.in. tragiczny moment "zabawy" na karuzeli.

Podziel się artykułem ze znajomymi, zwłaszcza w wakacje. Bawmy się, ale zadbajmy o nasze bezpieczeństwo!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.