Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Kiedy Po 3 Tygodniach Przeglądała Zdjęcia z Wesela Zrozumiała, Że Coś Jest Nie Tak. Prawda Była Okrutna.

2 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   14,2 tys. wyświetleń
Kiedy Po 3 Tygodniach Przeglądała Zdjęcia z Wesela Zrozumiała, Że Coś Jest Nie Tak. Prawda Była Okrutna.

Poznali się w szkole, kiedy mieli zaledwie 10 lat. W końcu stanęli na ślubnym kobiercu, ale los szykował już dla nich przykrą niespodziankę.

Justice Stamper i jej mąż Jeremy byli w sobie szaleńczo zakochani. Bardzo wcześnie zdecydowali się na ślub. Jeremy miał zaledwie 21 lat, a jego ukochana 20. Wiedzieli jednak, że to dobra decyzja. Ślub był jak z bajki, ale ich szczęście nie trwało długo.

19 dni po ślubie miał miejsce tragiczny wypadek

Justice poważnie ucierpiała w wypadku, kiedy jechała samochodem przez miasto Bristol w stanie Tennesee. Kobieta doznała poważnych obrażeń i cierpiała na amnezję. Mimo, że po kilku tygodniach mogła opuścić szpital, pamięć z ostatnich miesięcy jej nie powracała. Lekarze obawiali się, że te luki w pamięci mogą pozostać na zawsze.

Nie pamiętała ślubu

Kobieta przeglądając zdjęcia ze swojego ślubu była przygnębiona. Okazało się, że zupełnie nic nie pamięta z tego najważniejszego na nich dnia. Widząc siebie na fotografiach, miała wrażenie, że to ktoś obcy, a ona sama nie brała w tym udziału. To nie dawało jej spokoju. Jeremy nie mógł dłużej przyglądać się katordze żony i postanowił zrobić dla niej coś wyjątkowego.

W pierwszą rocznicę ślubu ponownie zorganizował ceremonię

To wymagało od niego wiele wysiłku. Pragnął, aby ten dzień wyglądał identycznie jak rok temu. Poprosił więc gości, żeby ubrali się tak samo, kupił dokładnie takie same dekoracje i opłacił całą uroczystość. W pewnym momencie skończyły mu się jednak środki, więc opisał swoją historię na stronie GoFundMe i poprosił innych o wpłatę jakichkolwiek środków, aby wspomóc go w realizacji tego ważnego planu. Internauci nie zawiedli i bez problemu uzbierał wystarczającą sumę.

W końcu nadszedł ten wielki dzień...

Uroczystość odbyła się w ich rodzinnym mieście Marion. Ceremonia była wyjątkowa. Dzięki niej kobieta nie odzyskała wspomnień, ale zdobyła nowe, które były równie piękne. Teraz jest najszczęśliwszą osobą na ziemi i jest niesamowicie wdzięczna swojemu mężowi za to, co dla niej zrobił.

Obejrzyj całą historię tej wyjątkowej pary!

Warto pielęgnować wspomnienia, bo kiedyś może się okazać, że są wszystkim, czego nam potrzeba do szczęścia :)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.