Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Co Musiało Się Stać, Żeby Odrażający Wygląd Zmienić w Atrakcyjność?

1 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   3,6 tys. wyświetleń
Co Musiało Się Stać, Żeby Odrażający Wygląd Zmienić w Atrakcyjność?

Niektórzy ludzie potrzebują silnych pobudek do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Tym 13 osobom się udało. Jeżeli masz podobny problem, te historie Ci pomogą.

Wszyscy wiemy o zgubnym wpływie narkotyków, alkoholu i palenia tytoniu na nasze zdrowie. Cierpi na tym także nasz wygląd. Niewielu z nas ma tak naprawdę pojęcie, jakie skutki może nieść długotrwałe stosowanie używek. Te zdjęcia Wam to uświadomią.

Historie, które Wam pokażemy są godne pochwały. Jednak jest wiele osób, którym nie udało się wyjść z nałogów. Jedyna słuszna rada brzmi: nie próbujcie! Niech te zdjęcia będą dowodem na to, że nie warto.

4 lata bez heroiny i kokainy

Dejah Hall ma obecnie 26 lat i piękne 1,5 roczne dziecko. Jeszcze 4 lata temu przebywała w areszcie. Ta przygoda dała jej dużo do myślenia i zmieniła całe jej życie. Kiedyś ma zamiar pracować w więzieniu i pomagać takim osobom jak ona.

10 lat bez metamfetaminy

Ta kobieta stwierdziła, że okres uzależnienia był najtrudniejszym w jej życiu. Kiedy zaczęła brać metamfetaminę miała 19 lat. Ważyła tylko 45 kilogramów. Straciła przyjaciół i oddaliła się od rodziny. Teraz jest silna, szczęśliwa i bardzo dumna z siebie.


8 miesięcy bez heroiny

Mimo, że nie minął nawet rok od odstawienia narkotyków, jest pełna optymizmu. Jak sama mówi: To najdłuższy okres do tej pory, jaki wytrzymałam bez heroiny. Tym razem mi się uda, bo pierwszy raz chce tego naprawdę.


2 lata i 3 miesiące bez narkotyków

Ta dziewczyna uzależniła się od heroiny przez swojego byłego chłopaka, który postanowił pomóc jej uporać się z problemami rodzinnymi w taki sposób. Została wysłana przez sędziego do ośrodka odwykowego. Była to żmudna walka, ale w końcu czuje że jest na prostej.


6 lat bez amfetaminy

Shannah Echols-White pochodzi z Teksasu. Sześć lat temu postanowiła, że wyzwoli się z uścisku nałogu. Dzisiaj jest z siebie dumna i przekonuje innych, że nigdy nie jest za późno, żeby wrócić na właściwą drogę.

6 lat bez kokainy i heroiny

Kiedy jesteś pod wpływem narkotyków, myślisz, że to już niemożliwe, żeby wrócić do normalnego życia. Na szczęście w końcu mi się udało. Jestem teraz pasjonatem życia - mówi Susan Stellin.


3 i pół miesiąca bez używek

Vanessa przyznaje, że miała myśli samobójcze bo nie mogła znieść tzw. głodu narkotykowego. Na szczęście na czas poprosiła o pomoc. Znalazła wsparcie u wielu silnych kobiet, które pomogły jej wyjść z nałogu.


5 lat bez heroiny

Ta kobieta to Jeanette Fidler z Manchesteru. Kilkukrotnie przebywała w więzieniu za kradzieże klubach fitness i ośrodkach SPA. Miała 174 zarzutów, ale ostatecznie zdecydowała się na pójście do ośrodka odwykowego i cudem uniknęła wyroku sądowego.


6 lat bez opiatów (min. morfina, kodeina, narkotyna)

Odwyk nie był dla niego łatwy. Zupełne wycofanie opiatów z jego życia było piekłem. Pierwszy tydzień spędził w izolatce. Niemniej, jak sam mówi – było warto. Teraz nie musi od razu po przebudzeniu martwić się o znalezienie odpowiedniej dawki morfiny.


1 rok bez heroiny

Alyssa Gaudinier zaczęła brać heroinę kiedy miała 14 lat. Teraz jest 20 letnią kobietą i pracuje jako przedszkolanka. Odwyk pomógł jej wrócić do normalności i skupić się na sobie.


5 miesięcy bez kokainy, heroiny i ecstasy

Siedział w więzieniu za kilka wykroczeń. Obecnie przebywa na odwyku. Wie, że jeszcze dużo pracy przed nim, ale cieszy się z postępów, które udało mu się zrobić.


13 lat bez narkotyków

Khali Rafati mieszkał w młodości na ulicy i walczył z uzależnieniami. Przez kilkanaście lat próbował wrócić na dobrą drogę. Teraz jest właścicielem dobrze prosperującej firmy, która zajmuje się produkcją naturalnych soków. Jego historia to kolejny dowód na to, że jedna słuszna decyzja może zmienić całe życie.


Jeżeli jesteś pod wrażeniem tych przemian, udostępnij ten materiał znajomym!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.