Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Internauci Zebrali Dla Niej 1.000.000 Euro. Niesamowita Historia Kobiety, Która Urodziła Czworaczki.

2 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   4,2 tys. wyświetleń
Internauci Zebrali Dla Niej 1.000.000 Euro. Niesamowita Historia Kobiety, Która Urodziła Czworaczki.

Choroba powróciła w najgorszym możliwym momencie. Młode małżeństwo potrzebowało środków na leczenie. Zbiórka pieniędzy przerosła ich najśmielsze oczekiwania.

Gaytan przeszła trudną chemioterapię. Kiedy lekarze ogłosili, że wszystko poszło dobrze była przeszczęśliwa. Jednak po chwili usłyszała także smutne wieści.

„Nie będzie Pani miała więcej dzieci"

Mimo, że Gaytan miała już dwójkę maluchów, chciała postarać się mężem o kolejne dziecko po zakończeniu leczenia. Ta wiadomość była dla niej trudna, ale pogodziła się z nią.

Po miesiącu stało się coś nieoczekiwanego

Okazało się, że Gaytan jest w ciąży… z czworaczkami!Zadzwoniłam do mojego męża, żeby mu to powiedzieć. Nie mógł uwierzyć, myślał, że się przesłyszał!

To dopiero była nowina. Przez kilka miesięcy małżeństwo z ogromną radością oczekiwało narodzin dzieci i wtedy stało się najgorsze… rak powrócił!

Przedwczesne rozwiązanie ciąży

W 30 tygodniu ciąży trzeba było rozwiązać ciążę przez cesarskie cięcie. Gaytan rozpoczęła leczenie. Nie mam wyboru muszę walczyć. Mam wspaniałą rodzinę, która mnie potrzebuje.

Lekarze nie dają jej więcej niż 50 % szans, że dożyje 5. urodzin swoich dzieci

Niespodziewana pomoc

Na stronie GoFundMe, która pomaga potrzebującym zebrać środki na leczenie, wpłacono 1 mln euro! Małżeństwo było w szoku! Potrzebowali tylko 5 tysięcy euro! Byli pod ogromnym wrażeniem ludzkiej życzliwości. Z całego serca dziękują za pomoc.

Mamy nadzieję, że Gaytan wygra z chorobą i będzie mogła wychować swoje dzieci. Udostępnij jej niesamowitą historię znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.