Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Sanitariusze Wybuchnęli Płaczem, Gdy Odkryli Co Chowa w Ramionach Leżąca Kobieta

3 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   120,1 tys. wyświetleń
Sanitariusze Wybuchnęli Płaczem, Gdy Odkryli Co Chowa w Ramionach Leżąca Kobieta

Na miejsce zdarzenia została wezwana policja. Nieoczekiwany obrót zdarzeń sprawił, że konieczna była także karetka ratunkowa.

Co się stało?

23-letnia Jennifer i jest ośmiomiesieczny syn, jechali do przedszkola. Podczas przejazdu przez most, mieli drobną stłuczkę. Kobieta zatrzymała pojazd na poboczu i czekała na policję, która przyjedzie na miejsce zdarzenia. Wydawało się jej, że są bezpieczni na krawędzi mostu...

Nagle kierowca innego pojazdu stracił nad nim panowanie i w padł w zaparkowane samochody. W wyniku zderzenia, kobieta z dzieckiem, zostali zepchnięci z mostu. Spadli z wysokości około 3-go piętra na chodnik. Jennifer instynktownie owinęła się wokół dziecka, żeby stać się tarczą ochronną podczas upadku.

Poskutkowało! Chłopiec nie tylko przeżył upadek, ale nie został nawet ranny.

Jennifer jednak bardzo ucierpiała. Gdy nadeszła pomoc, kobieta była żywa, co było dobrym rokowaniem. Jej błyskawiczna reakcja była skuteczna i o to jej chodziło. Kobieta trafiła do szpitala ze złamaną miednicą, dziewięcioma złamaniami w plecach, zmiamaniami nóg i żeber, urazem ramienia i jeszcze kilku innych.

Kobieta straciła nogę

Spędziła wiele miesięcy w szpitalu i jeszcze więcej na rehabilitacji, żeby nauczyć się ponownie chodzić. Teraz ma protezę nogi. W sumie przeszła 14 operacji.

Moim głównym zadaniem było zapewnienie mu bezpieczeństwa i upewnienie się, że będzie z nim wszystko w porządku, wyznała później kobieta. To trwało sekundę! Gdy zobaczyłam, że spadamy, próbowałam go złapać i ścisnąć tak mocno, jak tylko mogłam.

Znajomi kobiety zaczęli zbiórkę na serwisie GoFundMe, żeby zebrać pieniądze na jej kosztowne leczenie. Ona po prostu na to zasłużyła! Też możesz wspomóc zbiórkę!

Niesamiwity wywiad z Jennifer

Film w języku angielskim. Możesz włączyć napisy i wybrać automatyczne tłumaczenie na język polski. Wykorzystaj ikony, które znajdują się na odtwarzaczu.

Bycie rodzicem wyzwala w człowieku nieznane siły! Taką wykazała się Jennifer. Wesprzyj akcję zbiórki lub po prostu udostępnij historię znajomym.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.