Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

2 Lata Temu Jej Mąż Zdradził Ją i Zostawił z Małym Dzieckiem. Nie Uwierzysz, Co Było Głównym Powodem Rozstania. Kobieta Pokazała, Kto Rządzi!

9 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   42,0 tys. wyświetleń
2 Lata Temu Jej Mąż Zdradził Ją i Zostawił z Małym Dzieckiem. Nie Uwierzysz, Co Było Głównym Powodem Rozstania. Kobieta Pokazała, Kto Rządzi!

Wszyscy wiemy, że wkurzona kobieta jest zdolna do wszystkiego. Jednak to, czego dokonała ta dziewczyna zasługuje na prawdziwy szacunek.

Betsy Ayala to matka ślicznej dziewczynki. Niestety pociążowe kilogramy dawały jej się we znaki.

Wydawało się, że mąż akceptował ją w pełni. Wiedział, że jako dziecko nie miała wsparcia wśród kolegów i koleżanek z klasy i swoje smutki zajadała słodyczami. Nie miał także nic przeciwko jej miłości do fast-foodów, wręcz sam namawiał ją, żeby sobie niczego nie odmawiała. Nie uprawiała żadnego sportu, bo przez swoją nadwagę każde ćwiczenia były dla niej torturą. Nie wiedziała, co ma robić, nienawidziła samej siebie.

Nadeszły święta. Kobieta spędzała je w gronie rodzinnym. Nagle zobaczyła coś, co odmieniło jej życie na zawsze. Przeglądając profil społecznościowy swojego męża, ujrzała jego zdjęcie, na którym obejmował inną kobietę! Wyglądało na to, że mieli romans!

To jednak nie wszystko… W komentarzach przeczytała jak naśmiewają się z jej tuszy i wyglądu. To już był szczyt wszystkiego! Betsy była w szoku, ale jednocześnie poczuła nagły przypływ motywacji. Wiedziała, że musi powalczyć dla siebie i swojej córeczki.

Postanowiła odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Zapisała się na taniec, fitness i zmieniła swoje nawyki żywieniowe.

Jej bliscy nie mogli wyjść z podziwu. Spodziewali się, że Betsy popadnie w depresję...

a ona powoli i skrupulatnie realizowała swój plan. Ćwiczenia dodawały jej pewności siebie. Po pewnym czasie zauważyła, że kilogramy zaczęły spadać.

Od razu poprawił jej się nastrój.

Zaczęła żyć pełną piersią. Jak sama mówi: Jestem szczęśliwa i dumna, że pozbierałam się i zawalczyłam o siebie. Wiem, że jestem dobrym przykładem dla mojej córeczki.

Postanowiła wybaczyć mężowi i nie tracić czasu na gorycz i zemstę. Co prawda jej małżeństwo się rozpadło, ale zyskała znacznie więcej. Pokochała samą siebie!

Tutaj możecie zobaczyć jak wygląda jej trening na siłowni

Betsy jest wzorem do naśladowania! Warto brać z niej przykład. Udostępnij, jeżeli też tak uważasz!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.