Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Kobieta w 6. Miesiącu Ciąży Wylądowała Na Ulicy. Bezduszni Urzędnicy Nie Czują Się Winni.

14 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   9,2 tys. wyświetleń
Kobieta w 6. Miesiącu Ciąży Wylądowała Na Ulicy. Bezduszni Urzędnicy Nie Czują Się Winni.

Nie ma większego dramatu dla kobiety w ciąży, niż nie móc zapewnić sobie i swojemu nienarodzonemu dziecku odpowiednich warunków. Ta kobieta musiała przejść przez piekło.

36-letnią mieszkankę Manchesteru spotkał prawdziwy dramat. Kiedy była w 6 miesiącu ciąży, udała się do lokalnego organu administracji państwowej Manchester City Council, żeby prosić o przydzielenie jej tymczasowego lokum, bo nie ma gdzie się podziać.

Przedstawiła swoją sytuację. Sarah była samotną matką w zaawansowanej ciąży. Z jej relacji wynika, że usłyszała odpowiedź odmowną, ponieważ pomoc należałaby się jej dopiero w 8. miesiącu. Dodatkowo padły słowa, że nie jest uważana dla placówki za priorytet, bo mają ważniejsze sprawy.

Jedyne co mieli jej do zaproponowania to śpiwór

Sarah wylądowała więc na ulicy. Tam musiała w trudnych warunkach spędzić kilka tygodni żebrząc o jedzenie. Mimo, że nie mogłam żyć w godnych warunkach, naprawdę cieszyłam się na to dziecko, to miał być chłopczyk.

Urzędnicy umywają ręce

Manchester City Council jednak zaprzecza, że Sarah w ogóle przyszła prosić o pomoc: „Zawsze traktujemy kobiety, które spodziewają się dziecka priorytetowo, bez względu na to, w którym są miesiącu ciąży. Nie mamy, żadnej informacji o tym, że ta kobieta stawiła się u nas z takim problemem.

Mimo ogromnego poświęcenia nie udało jej się utrzymać ciąży.

Niestety Sarah straciła swoje dziecko. Po tym traumatycznym wydarzeniu musiała wrócić na ulicę.

Tutaj możecie obejrzeć dokument o tej nieszczęśliwej kobiecie:

Ciężko zrozumieć, jak można było pozwolić na taką tragedię! Dajcie znać co o tym myślicie.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.