Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Kobieta Zignorowała Pierwsze Objawy. Kilka Dni Później Lekarze Wyjęli To z Jej Nosa!

29 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   42,9 tys. wyświetleń
Kobieta Zignorowała Pierwsze Objawy. Kilka Dni Później Lekarze Wyjęli To z Jej Nosa!

Kobieta zignorowała pierwsze symptomy, które wskazywały, że w jej organizmie dzieje się coś poważnego. Kiedy coś zaczęło wypełzać z jej nosa, przerażona pobiegła do szpitala.

Daniela Liecerani ma 24 lata i mieszka w Edynburgu w Szkocji. Kocha podróżować i często odwiedza egzotyczne, odległe miejsca. Ostatnio udała się do Azji Południowo-Wschodniej.

Będąc na miejscu, Daniela wybrała się na przejażdżkę motocyklem. Niestety podczas jazdy niefortunnie z niego spadła i doznała drobnych obrażeń. Zauważyła także, że kilka dni po wypadku zaczęła krwawić z nosa. Mimo to postanowiła kontynuować swoją przygodę po azjatyckim kontynencie.

Po powrocie do Szwecji zaczęła się niepokoić

W domu zauważyła, że krwawienie z nosa nasila się. Czuła, że coś tam jest, ale przypuszczała, że to tylko skrzep. Kiedy postanowiła wziąć prysznic nagle stało się coś okropnego. Nagle poczuła, że coś wychodzi z jej nosa i przykleja się do jej ust. Szybko wyskoczyła do lustra, żeby sprawdzić co to...

Daniela nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Duża, żylasta masa wysuwała się z jej nosa! Natychmiast zdała sobie sprawę, że w jej ciele znajduje się jakieś obce stworzenie. Ubrała się i pobiegła do szpitala.

Przywiozła ze sobą nieproszonego gościa

Lekarze próbowali wyciągnąć obce ciało szczypcami chirurgicznymi, ale stworzenie nie chciało oderwać się. Zwierzę, które mieszkało w nosie Danieli było pijawką i powoli wysysało z niej krew. Po wyciągnięciu miała prawie 8 cm długości! Te stworzenia są niebezpiecznymi pasożytami i mogą bardzo długo przebywać w ciele swojej ofiary, wyrządzając w jej organizmie liczne szkody.

Lekarze uważają, że pijawka weszła do jej ciała podczas pływania, lub poprzez jakiś napój, który wypiła w Azji. Od kilku tygodni była w jej ciele i urosła kilkukrotnie. Gdyby nie została na czas wyciągnięta, w końcu przedostałaby się do jej mózgu i zaczęła go uszkadzać.

Ta historia powinna być dla wszystkich ostrzeżeniem. Jeżeli podróżujesz do egzotycznych krajów i po powrocie czujesz się źle, koniecznie udaj się na badania!

Udostępnij tę historię swoim znajomym, aby ich ostrzec!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.