Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Kobieta Zrzuca 65 kg w Dwa Lata i Pokazuje Ogromną Ilość Pozostałej Skóry. Nie Spodziewała Się Jak Zareagują Internauci.

17 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   13,6 tys. wyświetleń
Kobieta Zrzuca 65 kg w Dwa Lata i Pokazuje Ogromną Ilość Pozostałej Skóry. Nie Spodziewała Się Jak Zareagują Internauci.

Niestety transformacja sprawiła, że pozostało jej 9 kilogramów nadmiaru skóry na ciele.

Amanda Roberts to 23-letnia kobieta, która w 2014 roku poddała się zabiegowi odchudzania, w wyniku którego straciła 68 kilogramów. Niestety transformacja sprawiła, że pozostało jej 9 kilogramów nadmiaru skóry na ciele.

Amanda nie wstydzi się jednak tego i postanowiła opublikować odważny filmik na Instagramie. Pokazuje tam obwisłą skórę na brzuchu i rękach. Jej post osiągnął oszałamiającą liczbę 25 tysięcy obejrzeń w ciągu 2 dni!

Kobieta swoją wiszącą skórę nazwała przekornie „trofeum odchudzania”. Swoim postem chciała pokazać innym, z jakimi problemami borykają się osoby, które w krótkim czasie zrzucają dużą liczbę kilogramów. Niestety żadna dieta, ani ćwiczenia nie mogą jej pomóc pozbyć się tego problemu. Postanowiła więc pokochać swoje ciało, bo jak sama mówi, będzie ono jej towarzyszyło do końca życia. Mimo trudności, z jakimi musi się codziennie mierzyć, kocha sport i chętnie spędza aktywnie czas.


Filmik, na którym zobaczysz codzienne zmagania kobiety w dążeniu do upragnionego celu.


Bieżące pomiary wagi

Nic tak nie motywuje, jak przesuwająca się w dół strzałka od wagi. Amanda na bieżąco się ważyła, a wyniki wprowadzała do aplikacji na smartfonie. Wynikami chętnie dzieliła się z internautami :)

Postępy widać gołym okiem. Statystyki tylko to potwierdzają.

Filmik z siłowni, który pokazuje, ile pracy kobieta wkłada w walkę o lepszą sylwetkę.


Wycena operacji

Amanda udała się do kliniki, która wykonuje zabiegi plastyczne. Otrzymała wycenę przeprowadzenia operacji.

Niestety kobieta nie może sobie pozwolić na taki wydatek. Dlatego postanowiła....


Zbiórka na operację

Na popularnym serwisie, który pomaga w organizowaniu zbiórek, pojawił się profil Amandy. Koszt operacji usunięcia nadmiaru skóry to 7500 dolarów. Wygląda na to, że uda jej się zebrać konieczne fundusze.


Kobieta publikuje także zdjęcia swoich posiłków. Trzeba przyznać, że dba o prawidłową dietę!A Wy co myślicie o takiej formie wyrażania samoakceptacji? Uważacie, że to przesada, czy podziwiacie Amandę Roberts?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.