Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Kolejna Groźna Zabawa Zbiera Żniwa. Ofiarami Są Małe Dzieci. Uważajcie i Ostrzegajcie!

15 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   118,1 tys. wyświetleń
Kolejna Groźna Zabawa Zbiera Żniwa. Ofiarami Są Małe Dzieci. Uważajcie i Ostrzegajcie!

Niebezpieczeństwo dotyczy głównie małych dzieci, ale w efekt tej "zabawy" może mieć tragiczny finał dla całej rodziny. Jak można być taką bestią i wymyślać takie okrutne rzeczy?

Jakiś czas temu pisaliśmy o internetowej "zabawie" o nazwie Niebieski Wieloryb, wymyślonej w Rosji, która polegała na namawianiu nastolatków do samobójstwa. Tym razem ofiarą kolejnej niebezpiecznej gry padają najmłodsi.

Nieznani do tej pory sprawcy stworzyli w Rosji grę Wróżka Ognia. Polega ona na tym, że namawia się małe dziewczynki, żeby odkręciły w nocy gaz i położyły się spać. W ten sposób rano obudzą się jako księżniczki!

Dzieci jest łatwo zmanipulować

Grafika zabawy jest tak dostosowana, że do złudzenia przypomina znaną dzieciom bajkę Winx Club: Szkoła Czarownic. Oto instrukcja, dla dziewczynek, które chcą zostać wróżkami:

O północy, kiedy wszyscy będą już spali, wstań ze swojego łóżeczka, przejdź po swoim pokoju trzy razy, a następnie wypowiedz magiczne słowa: Czarodziejki Alfea, małe słodkie wróżki, dajcie mi siłę, proszę! Później po cichutku idź do kuchni, ale tak, żeby nikt cię nie zauważył. W przeciwnym razie magia słów zniknie. Odkręć wszystkie cztery palniki na kuchence gazowej, ale ich nie zapalaj. Następnie połóż się spać. Magia gazu od razu do ciebie przyjdzie. Będziesz nim oddychać przez całą noc. O poranku, kiedy się obudzisz, wypowiedz słowa: Dziękuję Wam czarodziejki Alfea. Stałam się wróżką . Od tej pory będziesz prawdziwą wróżką ognia.

Pierwsze ofiary

5-letnia Sofia Ezhova doznała poważnych poparzeń. Zobaczyła w Internecie kolorowy obrazek opatrzony tytułem: Jak stać się ogniową wróżką?

Postępowała zgodnie z powyższą instrukcją. Niestety jej rodzice nie zdążyli na czas zareagować i ich córka o mały włos nie przypłaciła zabawy życiem. Kiedy tylko zorientowali się, jak ich dziecko wpadło na taki pomysł, zgłosili sprawę policji. Okazało się, że takich przypadków jest więcej.

Poczułam mocny zapach gazu

Inna matka wspomina że jej córka po cichu w nocy zakradła się do kuchni i odkręciła wszystkie palniki gazu. Obudziła się na szczęście w porę i wyczuła ostry zapach gazu. Gdyby nie jej szybka reakcja ich 8-osobowa rodzina mogłaby już nie żyć.

Kontrola jest najważniejsza

Sprawdzajcie, co Wasze dzieci przeglądają w Internecie. Niestety jest tam mnóstwo treści, które mogą mieć na nie zły wpływ, co w efekcie może skończyć się tragedią.

Mamy nadzieję, że sprawca tego idiotycznego pomysłu zostanie złapany i surowo ukarany! Udostępnij znajomym i ostrzegaj rodziców dzieci o zagrożeniu.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.