Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Kontrowersyjny Zespół t.A.T.u. Rozpadł Się 10 Lat Temu. Jak Dzisiaj Wyglądają Lena i Julia?

13 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   92,2 tys. wyświetleń
Kontrowersyjny Zespół t.A.T.u. Rozpadł Się 10 Lat Temu. Jak Dzisiaj Wyglądają Lena i Julia?

t.A.T.u. to rosyjski damski duet, który wykonywał muzykę z pogranicza popu, rocka i muzyki elektronicznej. Powstał w 1999 roku, a w jego skład wchodziła Lena Katina i Julia Wołkowa.

"Nas nie dogoniat"

Jest to jeden z najbardziej znanych utworów tego zespołu. Razem z Ja soszła s uma i 30 minut znalazł się na debiutanckim albumie pt. 200 po wstriecznoj, który jest do tej pory najlepiej sprzedawanym albumem w Rosji. W 2000 roku płytę przetłumaczono na język angielski, dzięki czemu krążek rozszedł się w nakładzie 12 milionów, a t.A.T.u. otrzymało status złotej płyty.

W 2003 roku zespół reprezentował Rosję podczas 48. Konkursu Piosenki Eurowizji, na którym zajął 3. miejsce

Menażer grupy, Iwaa Szapowałow, wpadł na pomysł jak podkręcić zainteresowanie zespołem. Nakręcono kontrowersyjny teledysk, na którym Julia i Lena namiętnie się całowały. Następnie podsycano plotki o ich lesbijskim romansie, co skutecznie zwiększało zainteresowanie zespołem.

Huczny koniec kariery

Wokalistki w 2009 roku ogłosiły zawieszenie działalności i rozpoczęcie solowych karier. Kiedy w 2014 roku na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi wykonały wspólnie hit Nas nie dogoniat fani t.A.T.u. nie posiadali się ze szczęścia, bo krążyły plotki, że duet wraca na scenę. Niestety Julia i Lena nie dogadały się i ostatecznie rozwiązano zespół.

t.A.T.u. osiągnął ogromny sukces na arenie międzynarodowej, przede wszystkim w krajach Europy Wschodniej

Nasze single były kiedyś tak popularne, że ludzie z Czech, Polski, Słowacji i Bułgarii specjalnie uczyli się naszego języka, żeby zrozumieć teksty piosenek - powiedziały wokalistki w wywiadzie.

Lena Katina dzisiaj

A tak zmieniła się Julia Wołkowa

Udostępnij i zaskocz znajomych!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.