Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Sąsiedzi myśleli, że zwariował, gdy przez pół roku kopał swoje pole. Kiedy zobaczyli efekt, nie mogli uwierzyć!

15 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   85,9 tys. wyświetleń
Sąsiedzi myśleli, że zwariował, gdy przez pół roku kopał swoje pole. Kiedy zobaczyli efekt, nie mogli uwierzyć!

Emerytowany mężczyzna nie wiedział, co może zrobić ze swoim wolnym czasem. W końcu odważył się spełnić swoje największe marzenie. Teraz inni mu zazdroszczą.

Stan Herd, to 64-letni rolnik z Ameryki, który postanowił wykorzystać wolną przestrzeń na swojej działce. Przez pół roku konsekwentnie kopał swoje półhektarowe pole, wprawiając tym samym swoich sąsiadów w osłupienie.

Stan mieszka w miejscowości Egan w stanie Minnesota i interesuje się sztuką. Uwielbia oglądać wystawy i później odtwarzać na działce ulubione arcydzieła. W końcu postanowił na swoim polu uwiecznić jedno z nich.

Z początku prace Stana nie dawały żadnych spektakularnych efektów, a jego pole było przekopane wzdłuż i wszerz. Okoliczni mieszkańcy przypuszczali, że mężczyzna zwariował na starość.

Obraz Vincenta Van Gogha!

To jest niewiarygodne. Stan stworzył na swoim polu genialną kopię obrazu zatytułowanego Drzewa oliwne z żółtym niebem i słońcem. Widok z góry po prostu zapiera dech w piersiach. Choć niestety dzieło to jest ulotne i pogoda wkrótce zniszczy pracę tego zdolnego mężczyzny, należy mu się uznanie, bo dokonał czegoś naprawdę niesamowitego. Jego arcydzieło stało się lokalną atrakcją, którą uwieczniono na wielu zdjęciach.

To nie jedyny niezwykły obraz, który wyszedł spod ręki Stana Herda. Oto inne jego prace!

Udostępnij ten artykuł swoim znajomym. Na pewno będą pod wrażeniem!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.