Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

10 Ukrytych Znaczeń Kształtu Twoich Stóp. Zdradzą o Tobie Więcej, Niż Ci Się Mogło Zdawać.

19 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   119,0 tys. wyświetleń
10 Ukrytych Znaczeń Kształtu Twoich Stóp. Zdradzą o Tobie Więcej, Niż Ci Się Mogło Zdawać.

Czy wiedziałeś, że to, jak wyglądają Twoje stopy, może pomóc Ci odkryć Twoje przeznaczenie?

Czy wiedziałeś, że to, jak wyglądają Twoje stopy, może pomóc Ci odkryć Twoje przeznaczenie? Przeczytaj jakie fakty o Twojej osobowości można wyczytać z kształtu stóp i przekonaj się, czy to prawda!


1. Stopy rzymskie

To najbardziej popularny typ stopy. Palce są proste i bardzo proporcjonalne. Posiadacze takich stóp to osoby otwarte i towarzyskie. Kształt ten także wskazuje na wytrzymałość, zdolności oratorskie i żyłkę do biznesu.


2. Stopy kwadratowe

Gdy wszystkie palce mają niemal identyczną długość, oznacza to, że ich właściciel jest spokojną i obliczoną przy podejmowaniu decyzji osobą. Posiadacze takich stóp są zazwyczaj niezawodni i mają pragmatyczne podejście do życia.


3. Stopy greckie

Znane także jako płomienne stopy. Ich najbardziej charakterystyczną cechą jest to, że drugi palec jest znacznie dłuższy niż pierwszy. Greckie stopy zazwyczaj należą do osób entuzjastycznych i motywujących. Tego typu stopy kojarzone są z artystami i sportowcami, a także z innowatorami i wynalazcami.


4. Stopy naciągnięte

Te stopy mają zazwyczaj wąską budowę. Palce są ułożone blisko siebie i ich wielkość zmniejsza się proporcjonalnie od największego do najmniejszego. Ich posiadanie warunkuje takie cechy charakteru jak impulsywność czy skłonność do częstych zmian nastrojów. Takie osoby także cenią sobie prywatność i bywają skryte.


5. Jeżeli nie potrafisz oddzielić małego palca

Takie osoby lubią rutynę i poczucie bezpieczeństwa. Są niezawodni i lojalni, przez co są świetnymi towarzyszami.


6. Zdolność do oddzielania małego palca

W przeciwieństwie do tych, którzy nie potrafią oddzielić swojego małego palca, osoby te wykazują potrzebę zmian w swoim życiu. Częsta rutyna powoduje u nich niezadowolenie. Nie lubią się nudzić, więc często podejmują ryzykowne czynności, które nie zawsze dobrze się kończą.


7. Malutki ostatni palec

Ludzie, którzy mają mniejszy ostatni palec, niż inni, bywają buntowniczy i często chodzą własnymi ścieżkami. Lubią także stosować w życiu niekonwencjonalne metody.


8. Duży odstęp pomiędzy drugim, a trzecim palcem

Ludzie mające ten rodzaj stóp, potrafią pozbyć się emocji po negatywnych przeżyciach z dnia na dzień. Dlatego bez trudu przychodzi im radzenie sobie ze stresem.


9. Umiejętność odsuwania trzeciego palca

Potrafią to osoby, które lubią planować, wskutek czego są bardzo dobrze zorganizowani i mogą kontrolować wszystkie sytuacje, które ich spotykają.


10. Wąska podstawa drugiego palca

Ludzie, którzy mają drugi palec wąski u nasady i rozszerzający się ku paznokciowi, są bardzo wyraziste. Dokonują rzeczy większych niż inni, bo lubią przekraczać granice. Jeżeli mają dobry humor, promienieją i zarażają innych energią. Jeśli mają zły humor, lepiej je zostawić w spokoju.

U nas się sprawdziło, a u Was? :)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.