Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Kupił Nowy Dom, Jednak Odkrycie w Piwnicy Nie Dało Mu Spokojnie Spać!

29 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   107,5 tys. wyświetleń
Kupił Nowy Dom, Jednak Odkrycie w Piwnicy Nie Dało Mu Spokojnie Spać!

Zakup nowego domu jest zarówno ekscytującym i przytłaczającym doświadczeniem, w szczególności gdy mówimy o tym wymarzonym.

Dokładnie tak było w przypadku Redditora Colintendo, który nabył swój wymarzony dom. Nie mógł się doczekać przeprowadzki, ale trzeba było niektóre rzeczy wcześniej naprawić.

Gdy pewnego dnia pracował w piwnicy, odkrył coś niepokojącego. Zauważył, że część podłogi jest lekko podniesiona. Postanowił to sprawdzić, co przysporzyło mi trochę strachu.

Widocznie ktoś wcześniej chciał ukryć element, który nie dodawał uroku nieruchomości. Nowy właściciel niechętnie akceptował fakt, że coś istnieje pod jego nowym domem. Wszystko, co chciał wtedy zrobić to natychmiast się wyprowadzić.

Studnia, którą odkrył pod podłogą, musiała być wcześniej przydatna. Ale pewnie każdy rozumie powody, dla których ciarki przeszły po nowym właścicielu. Kto chciałby, żeby takie niespodzianki był w naszych domach? Takie przerażające obrazki widzieliśmy już w wielu filmach. Myśl, że ktoś taki wyłania się ze studni i chodzi po domu pełnym dzieci, jest trudny do zaakceptowania. Fakt natomiast jest taki, że to wyłącznie bujna wyobraźnia.

Trudno o poczucie bezpieczeństwa w takim domu.

A Ty? Miałbyś jakieś wątpliwości, żeby zamieszkać? Sprawdź poniższe zdjęcia.

Studnia o głębokości prawie 3 metrów, w połowie wypełniona jest wodą.

Przypomina mi to pewien film!

Mężczyźnie musiało to przypominać ten scenariusz, ponieważ postanowił sprzedać dom.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.