Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Jego Matka Była Zbulwersowana, Że Kupił Sobie Taką Małą Klitkę. Kiedy Otworzył Szafy, Zaniemówiła!

30 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   37,6 tys. wyświetleń
Jego Matka Była Zbulwersowana, Że Kupił Sobie Taką Małą Klitkę. Kiedy Otworzył Szafy, Zaniemówiła!

Nie każdy z nas może się poszczycić mieszkaniem z dużym metrażem. Na szczęście wystarczy odpowiednie urządzenie i nawet kawalerka może okazać się bardzo komfortowym lokum!

Christian Shallert pochodzi z Austrii, ale od kilku lat mieszka w Barcelonie. Ostatnio, kiedy planował zakup mieszkania, nie mógł się na nic zdecydować. W końcu stwierdził, że kupi coś w surowym stanie i urządzi według własnego pomysłu. Ku przerażeniu jego rodziny wybrał to małe, 24-metrowe mieszkanko na poddaszu. W środku wyglądało przerażająco!

Czerpał inspirację z projektów, które pokazują jak zaoszczędzić miejsce w małych pomieszczeniach

Po pomalowaniu ścian zabrał się za umeblowanie swojego mieszkania. Christian zadbał o każdy szczegół. W mieszkaniu jest duże łóżko, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, oraz uroczy balkonik.

Punktem kluczowym w tym mieszkanku jest ta duża szafa. Mężczyzna stwierdził, że można w niej bardzo dużo ukryć, dzięki czemu pomieszczenie będzie wyglądało na większe, niż jest w rzeczywistości.

Łóżko ukrył pod balkonem. Wystarczy je wysunąć!

Znajomi pytają mnie, jak ja to robię, że jem tyle słodyczy, a ciągle jestem szczupły. Odpowiadam im, że mój apartament wymaga ode mnie, żebym ciągle coś składał lub otwierał, więc forma robi się sama!

Jego koledzy żartują, że mężczyzna do tego stopnia kocha Lego, że inspirował się nim projektując swoje mieszkanie.

Zobacz całą kawalerkę Christiana!

Jak widać wcale nie trzeba wydawać fortuny na duże mieszkania, wystarczy mieć pomysł na ciekawe wnętrze! Podoba Ci się? Udostępnij!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.