Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Lekarz Ostrzega - Dzieci Do Określonego Wieku Nie Powinny Skakać Na Trampolinie!

9 sierpnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   52,1 tys. wyświetleń
Lekarz Ostrzega - Dzieci Do Określonego Wieku Nie Powinny Skakać Na Trampolinie!

Mogłoby się wydawać, że skakanie na trampolinie otoczonej siatką jest bezpieczną zabawą dla dzieci. Niestety dla pewnego chłopca niewinna zabawa skończyła się w szpitalu.

Pewnego dnia Kaitlin Hill i jej mąż, zabrali swojego 3-letniego synka Carltona do parku rozrywki. Żeby uszczęśliwić malucha, pozwolili mu poskakać na jednej z trampolin. Po krótkiej chwili chłopiec zaczął strasznie płakać. Rodzice zrozumieli, że coś mu się stało i szybko zabrali go do szpitala.

Diagnoza: złamanie kości udowej

Rodzice Carltona byli w szoku. Nigdy do głowy by im nie przyszło, że zabawa na trampolinie może się skończyć w ten sposób. Z wyjaśnieniem przyszli im lekarze. Jak się okazuje dzieci poniżej 6 roku życia nie powinny skakać na trampolinach, ponieważ występuje wtedy spory nacisk na ich kości, które są jeszcze zbyt słabe i mogą się łatwo złamać.

Chłopiec przez kilka dni nie mógł się przyzwyczaić do gipsu. Mimo, że jest bardzo żywotnym dzieckiem, przez najbliższe 6 tygodni będzie musiał leżeć. Na szczęście czuje się już znacznie lepiej i niedługo wszystko wróci do normy.

Koniecznie podziel się tym artykułem ze znajomymi! Ta wiedza z pewnością wielu osobom się przyda!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.