Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Lekarze Kazali Im Pożegnać Się z Martwym Dzieckiem. Po Chwili Zaobserwowali Dziwne Zachowanie Rodziców.

5 kwietnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   93,9 tys. wyświetleń
Lekarze Kazali Im Pożegnać Się z Martwym Dzieckiem. Po Chwili Zaobserwowali Dziwne Zachowanie Rodziców.

Usłyszeć od lekarzy po porodzie, że dziecko jest martwe, to najgorsze, co może spotkać rodziców. To małżeństwo jednak nie chciało tego przyjąć do wiadomości.

Kate i David Ogg z niecierpliwością oczekiwali na narodziny bliźniaków. Poród nastąpił przedwcześnie, bo w 26. tygodniu.

Lekarze jednak uspokajali kobietę, że to nie musi zwiastować nic złego. Pierwsze dziecko, dziewczynka, przyszło na świat zdrowe i silne, ale po chwili lekarze zorientowali się, że coś jest nie tak. Drugie dziecko nie płakało.

Obawiali się najgorszego. Po zbadaniu go, byli już pewni – dziecko nie żyje. Tragiczną wiadomość musieli przekazać rodzicom.

Nie potrafili się z tym pogodzić

Przez wiele lat nie mogli mieć dzieci. Teraz kiedy los się do nich uśmiechnął, musieli pożegnać się z jednym z nich. Kate i David byli zdruzgotani. Kobieta poprosiła męża, aby wziął ich zmarłego synka na ręce i jej podał, bo chciała go przytulić. Jej mąż położył się obok niej i razem opłakiwali maleństwo. Chłopczyk był bardzo zimny, więc David zdjął koszulę, żeby zapewnić mu dodatkowe ciepło.

"Masz śliczną siostrę, musisz ją koniecznie poznać"

Rodzice cały czas mówili do zmarłego synka. Opowiadali mu o jego siostrze bliźniaczce. Kobieta z emocji nagle podniosła głos i krzyknęła, że ma się obudzić i wtedy zauważyli, że maluch się porusza. Od razu zawołali lekarzy.

Lekarze nie dawali im jednak złudzeń.

On nie żyje. Proszę się z tym pogodzić i pożegnać z dzieckiem - nie mieli wątpliwości, że rodzicom tylko się wydawało.

Chwilowa nadzieja, która pojawiła się w ich sercach nagle zgasła, ale nie zamierzali wypuszczać malucha z objęć.

I wtedy zdarzył się cud!

Nagle ich dziecko otworzyło oczy i spojrzało na swojego ojca, a po chwili ścisnęło jego palec. Teraz już nie było żadnych wątpliwości - maluch żyje!

Lekarze natychmiast zbadali chłopca i okazało się że jego funkcje życiowe wróciły.

Po kilku dniach obserwacji wrócił z rodzicami do domu. Lekarze nie byli w stanie zrozumieć jakim cudem dziecko znowu zaczęło oddychać. Być może położenie malucha na sercu matki miało na niego taki zbawienny wpływ. Wszyscy, którzy to widzieli, uważają, że to prawdziwy cud.

Kate ma łzy w oczach, kiedy wspomina tę chwilę

Od tego czasu minęło 5 lat, dzieci rozwijają się prawidłowo, a Kate i David nie mogą sobie wyobrazić, co by było, gdyby chłopca nie było z nimi.

Zobacz całą historię

Warto wierzyć w cuda! Udostępnij tę pokrzepiającą historię znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.