Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Lekarze Kazali Wybrać Kobiecie w Ciąży, Które z Trojaczków Ma Przeżyć. Zaskakująca Decyzja Kobiety Była Słuszna!

27 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   23,4 tys. wyświetleń
Lekarze Kazali Wybrać Kobiecie w Ciąży, Które z Trojaczków Ma Przeżyć. Zaskakująca Decyzja Kobiety Była Słuszna!

Kobieta doczekała się upragnionej ciąży z dziewczynką, jednak nie wszystko poszło po myśli przyszłych rodziców.

Chloe i Rohan są rodzicami trzech niezwykłych chłopców, których uważają za niezwykły prezent. Jednak nadal chcieli mieć córkę, więc zdecydowali się na jeszcze jedno dziecko. Ku ich olbrzymiej radości, w końcu okazało się, że kobieta jest ponownie w ciąży - tym razem z ich czwartym dzieckiem!

Chloe i jej trzech dotychczasowych synów

Kilka tygodni po tym, jak dowiedziała się, że jest w ciąży, kobieta poszła do ginekologa sprawdzić, czy z dzieckiem jest wszystko w porządku.

Wyobraź sobie jej szok, gdy lekarz powiedział jej, że nosi czwarte, piąte i szóste dziecko!

Tak, była w ciąży z trojaczkami!

Para zaczęła planować nadejście kolejnej trójki potomstwa. Przygotowywali się, żeby zapewnić dzieciom wszystko, czego będą potrzebować. Byli bardzo szczęśliwi, że urodzą im się trojaczki. Gdy Chloe w 28 tygodniu ciąży poszła na kolejne badanie, otrzymała kolejną, szokującą wiadomość: nosi dwóch chłopców i dziewczynkę.

Chloe i Rohan w końcu będą mieć córeczkę.

Niestety okazało się, że dwóch chłopców rozwija się poprawnie, natomiast rozwój dziewczynki jest dużo gorszy i jej stan pogarsza się z każdym kolejnym dniem. Lekarze wyjaśnili kobiecie, że jej córeczka może umrzeć jeszcze przed naturalnym porodem i potrzebna jest operacja. Jednak operacja może zagrozić życiu dwóch chłopców.

Ze względu na pogarszający się stan nienarodzonej dziewczynki, Chloe była zmuszona dokonać bardzo trudnego wyboru, którego nie życzymy żadnej matce. Miała zdecydować, czy ryzykuje życie wszystkich dzieci i poddaje się operacji czy poświęca życie dziewczynki, żeby ocalić dwóch chłopców.

Stwierdzenie, że była to trudna decyzja to zbyt mało.

Chloe napisała na Facebooku:

Nie mogę słuchać o tych opcjach... Moje myśli są nastawione na jeden tor 'chcę WSZYSTKIE moje dzieci', krótko rozważyłam moje alternatywy, zrobiłam wiele badań i starałam się poczuć, co będzie najlepsze. Wiedziałam, że to będzie trudne, ale nie mogłam z niej zrezygnować... Wiedziałam, że jest silna bo przeżyła to wszystko do 28-go tygodnia, gdy była w zasadzie pozbawiona składników odżywczych w łonie matki.

Chloe nie zrezygnowała z żadnego dziecka.

Kobieta zdecydowała, że chce przetrwania całej trójki. Tuż po przyspieszonym porodzie, wszystkie trafiły na oddział intensywnej terapii. Na szczęście, trójka dzieci z Pearl włącznie, rosła w siłę każdego dnia.

Trojaczki w kwitnącej formie.

Pearl, córeczka, która przetrwała.

Chloe później napisała:

Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna za to, że wszystko się udało. Nie mogłam sobie wyobrazić życia bez niej i jestem bardzo dumna z całej trójki. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć jak rosną.

Teraz są rodzicami szóstki dzieci - piątki chłopców i jednej dziewczynki!

Co za cudowna rodzina!

Bycie matką to ciężka praca, ale warta poświęceń.

Wspaniałej rodzince życzymy wszystkiego najlepszego!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.