Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Lekarze Nie Dawali Jej Szans Na Donoszenie Ciąży. Uratowała Dziecko Butelką Wody!

24 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   20,5 tys. wyświetleń
Lekarze Nie Dawali Jej Szans Na Donoszenie Ciąży. Uratowała Dziecko Butelką Wody!

Miłość matki do dziecka jest bardzo silna. Nawet, jeżeli lekarze stawiają najgorszą diagnozę z możliwych, one walczą do samego końca i szukają sposobów, by uratować swoje maleństwo.

Louise Adams i jej mąż Jakke od kilku lat wiedli spokojne, szczęśliwe życie. Kiedy dowiedzieli się, że po raz 2. zostaną rodzicami, nie posiadali się ze szczęścia. Niestety w 22. tygodniu ciąży Louise odeszły wody.

"Twoje dziecko nie przeżyje" - usłyszała od lekarzy. Zdruzgotana nie chciała przyjąć tego do wiadomości.

Niestety w takiej sytuacji niebezpieczeństwo poronienia jest ogromne. Lekarze dawali dziecku zaledwie 5% szans i kazali przygotować się na najgorsze.

Leżałam w szpitalu i miałam czekać, aż poronię. Cały czas czułam ruchy mojego dziecka. Widziałam, że muszę znaleźć sposób, żeby je uratować. Razem z mężem przeczytaliśmy w Internecie historie kobiet, które miały podobną sytuację. Okazało się, że wypijając około 4 litry wody dziennie można przywrócić płyn owodniowy, który utraciłam. Postanowiłam spróbować.

Kobieta pilnowała, aby każdego dnia wypijać wskazaną dawkę wody. Codziennie piła także sok żurawinowy i jadła świeże goździki, bo dowiedziała się, że te produkty pomagają zwalczać wszelkie infekcje. Podczas badań lekarze nie mogli uwierzyć w to co widzą. Płyn owodniowy odnawiał się! Dziecko zdrowo rosło i rozwijało się.

Po 9 miesiącach na świat przyszedł mały chłopczyk. Swoje życie zawdzięcza mamie, która nigdy nie przestała wierzyć, że go uratuje.

Piękna historia! Podziel się nią ze znajomymi!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.