Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Ludzkie Odchody w Puszkach Coca-Coli. Zobacz Jak Do Tego Doszło!

29 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   28,0 tys. wyświetleń
Ludzkie Odchody w Puszkach Coca-Coli. Zobacz Jak Do Tego Doszło!

Ludzie boją się teraz kupować ten popularny napój. Mimo, że producenci uspokajają, że niebezpieczna partia została wycofana ze sprzedaży, to panika cały czas rośnie.

Policja w Irlandii Północnej została zawiadomiona, iż istnieją poważne podejrzenia, że w wyprodukowanej partii puszek coca-coli znajdują się... ludzkie fekalia.

Maszyna się zapchała

Nocna zmiana w fabryce Coca-Coli w Lisburn, została zakłócona w zeszłym tygodniu, gdy maszyna została zapchana. Okazało się, że w środku znaleziono odchody.

To było naprawdę straszne! Maszyny musiały być wyłączone przez około 15 godzin, żeby je wyczyścić. - wspomina pracownik.

Jak doszło do zanieczyszczenia puszek?

Puszki do których rozlewano wyprodukowany napój, pochodziły zazwyczaj ze sprawdzonego miejsca w Wielkiej Brytanii. Ta partia sprowadzona była jednak z Niemiec. Spekuluje się, że do ciężarówek, które przewoziły puszki, dostali się imigranci i używali ich jako pojemniki na swoje odchody.

Źródło wyjaśniło, że puszki trafiają do fabryki bez wieczek, później napełniane są gazowanym napojem i zapieczętowane sprzedawane są w całej Irlandii Północnej.

Producent uspokaja

Jeżeli puszki dostaną się do sklepów, może to być bardzo niebezpieczne dla ludzi. Coca-cola zapewnia jednak, że bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo swoich produktów i wycofała całą serię napojów, która mogła zostać skażona fekaliami. Obiecują także, że był to jednorazowy przypadek i sytuacja więcej nie będzie miała miejsca.

Kupilibyście tam coca-colę?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.