Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Ma 37 Lat, a Waży Tylko 20 Kilogramów! Nagrała Przejmujący Filmik i Opublikowała.

27 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   23,0 tys. wyświetleń
Ma 37 Lat, a Waży Tylko 20 Kilogramów! Nagrała Przejmujący Filmik i Opublikowała.

10 lat temu Rachel zaczęła chorować na jadłowstręt psychiczny - ciężką odmianę anoreksji. Wraz mężem włóczyła się po lekarzach w poszukiwaniu pomocy. Niestety terapie nie przynosiły skutku, a Rachel chudła z dnia na dzień coraz bardziej.

Mąż Rachel nie wiedział jak jej pomóc

Okropnie cierpiał, kiedy patrzył na Rachel i nie wiedział co ma zrobić. Stwierdził, że musi każdego dnia pokazywać jej jak bardzo ją kocha i wspiera. Zrezygnował z pracy, żeby być przy niej 24 godziny na dobę.

Niestety po krótkim czasie skończyły się im pieniądze i popadli w długi. Mąż Rachel nie wyobrażał sobie teraz zostawić żony, bo umarłby ze strachu, że coś jej się stanie pod jego nieobecność. Kobieta nagrała więc filmik, w którym opowiedziała swoją historię i poprosiła o jakąkolwiek pomoc.

Rachel powiedziała, że od 10 lat zmaga się z tą chorobą. Ostatnie lata jej życia spędziła w szpitalach i na terapiach. Niestety to nie przynosiło efektów. Jej wspaniały mąż zrezygnował z pracy, żeby zostać jej całodobową opiekunką. Stwierdziła, że jest gotowa walczyć, ale prosi ludzi o wsparcie.

Zobacz nagranie!

Odzew internautów był niemal natychmiastowy. Otworzono specjalne konto, na które chętne osoby wpłacały pieniądze, żeby pomóc tym biednym ludziom. W końcu uzbierali wystarczającą sumę, żeby zapłacić za leczenie Rachel w prywatnej klinice. Teraz oboje wierzą, że wspólnymi siłami uda im się z tego wyjść.

Dzięki temu, że Rachel odważyła się powiedzieć o swojej chorobie, wielu ludzi przestało postrzegać anoreksję jako przejaw próżności i głupoty. To jest ciężka choroba, którą należy traktować bardzo poważnie.

Trzymamy za nich mocno kciuki! Udostępnij jej historię znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.