Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Ma Najdłuższe Paznokcie Na Świecie. Nie Obcinał Ich Przez 63 Lata.

5 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   6,7 tys. wyświetleń
Ma Najdłuższe Paznokcie Na Świecie. Nie Obcinał Ich Przez 63 Lata.

Zastanów się, czy na pewno chcesz je zobaczyć

Shridhar Chillal zapuszczał paznokcie przez ponad 63 lata. Dzięki tej determinacji trafił do księgi Rekordów Guinnessa uzyskując tytuł człowieka posiadającego najdłuższe paznokcie na jednej ręce.

Paznokcie są imponujące, a zarazem odpychające. Ich łączna długość to nieco ponad 909 cm. Ponieważ paznokcie nie są specjalnie wytrzymałe, rekordzista za główny problem uznaje czas snu. Nie mogę się zbytnio ruszyć, dlatego co pół godziny się budzę i przenoszę rękę na drugą stronę łóżka.

Mówi także, że dużo czasu mu zajęło znalezienie żony, ponieważ wszyscy potencjalni teście bali się o przypadkowe uduszenie panny młodej. Same kobiety natomiast czuły wstręt do paznokci mężczyzny.

W końcu udało mu się znaleźć żonę, szwagierkę brata, i zadowolenie z uznania jego wyczynu. Po uznaniu rekordu przez Guinessa, czułem osiągnięcie życiowego celu

Mężczyzna ma nadzieję, że kiedy nie będzie już miał pożytku z paznokci, zostaną one wystawione w muzeum. Bez wątpienia przyszłe pokolenia będą mogły przyjść, popatrzeć, pouczyć się i... obrzydzić sobie chęć zjedzenia obiadu.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.