Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Pamiętasz Dziecko-Kulturystę "Małego Herkulesa"? Powinieneś Zobaczyć Jak Wygląda Teraz

18 grudnia 2016
przez Miss Gorilla Team   |   80,8 tys. wyświetleń
Pamiętasz Dziecko-Kulturystę "Małego Herkulesa"? Powinieneś Zobaczyć Jak Wygląda Teraz

54715 osób to poleca!

Czy mówi Ci coś Richard Sandrak? Nie. A mówi Ci coś pseudonim "Mały Herkules"? Nasz ulubiony dzieciak-kulturysta, dzięki swojemu wyjątkowemu ciału, uzyskał światowy rozgłos w wieku ośmiu lat. Nikt nie mógł uwierzyć, że ktoś tak młody może tak wyglądać, ale reżim ćwiczeń był naprawdę imponujący.

To nic dziwnego, że podążył drogą swoich rodziców, których życie kręciło się wokół fitnesu i ćwiczeń. Jego ojciec był mistrzem sztuk walki, podczas gdy matka była instruktorką aerobiku. Dodatkowo zatrudnili trenera fitnesu dla syna, żeby efekty były jeszcze bardziej spektakularne.

Gdy Richard miał osiem lat, potrafił wycisnąć 95 kilogramów. W szczytowej formie, jego ciało umożliwiało mu przyjmowanie pozycji zbliżonych do akrobatycznych. Jego wyjątkowa sytuacja wywołała poruszenie - zdjęcia młodego chłopca rozprzestrzeniły się wirusowo. Ludzie z całego świata mieli wątpliwości, co do etyki rodziców, którzy pozwalają mu tak obsesyjnie trenować.

Gdy chłopiec miał 11 lat, został okrzyknięty Najsilniejsym Chłopcem Świata. W tym czasie aresztowany został jego ojciec za znęcanie się nad żoną. Wynikiem tego było zaprzestanie podnoszenia ciężarów przez chłopca oraz całkowite urwanie jego kontaktu z ojcem.

W wieku 24 lat, Richard Sandrak nie był już dłużej "Małym Herkulesem", którego znaliśmy i kochaliśmy. W zasadzie stracił mięśnie, które dały mu taką sławę. Zamiast obsesyjnego podnoszenia ciężarów, mężczyzna utrzymuje formę dzięki zdrowej mieszance jazdy na deskorolce i głowie podniesionej do góry:) Według niego, ciężary są po prostu nudne.

Na szczęście Richard znalazł nową pasję i z pewnością nikogo nie zdziwi, że od razu o niej nie pomyślał. Został kaskaderem w wodnym parku rozrywki w Hollywood. Znalazł się w tej pracy, pomimo tego, że jest podpalany około pięć razy dziennie ;-)

Mężczyzna nie żałuje swojej kulturystycznej przeszłości, ale w wywiadach podkreśla, że chce pójść dalej i o tym zapomnieć. Jego aktualnym marzeniem jest zostać naukowcem w NASA.

A teraz czas na krótki film
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.