Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Zobacz, Jak Dzisiaj Wygląda Niezwykła Para, Która Od 22 Lat Jest Małżeństwem.

25 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   87,7 tys. wyświetleń
Zobacz, Jak Dzisiaj Wygląda Niezwykła Para, Która Od 22 Lat Jest Małżeństwem.

Mimo, że kiedyś połączyło ich prawdziwe uczucie, wielu ludzi protestowało przeciwko małżeństwu dwóch osób z Zespołem Downa. Jedyną osobą, która wspierała zakochanych, była matka kobiety.

Marianna i Tommy Pilling od 22 lat tworzą szczęśliwy związek. Zanim jednak związali się ze sobą, musieli pokonać wiele przeciwności losu. Najbardziej dotkliwa była fala krytyki ze strony ludzi. Społeczeństwo nie mogło bowiem zrozumieć jak dwie osoby z zespołem Downa mogą stworzyć normalną rodzinę.

Poznali się w centrum szkoleniowym dla osób z trudnościami w uczeniu się. Po 1,5 roku Tommy poprosił swoją ukochaną o rękę wręczając jej plastikowy pierścionek z automatu. Jej matka dała im swoje błogosławieństwo.

Kilka miesięcy później, w lipcu 1995 roku w otoczeniu przyjaciół i rodziny wzięli ślub.

Siostra Marianny, Linda, mówi: Oni się bardzo kochają, szanują i są wobec siebie absolutnie szczerzy.

Ludzie potępiali matkę Marianny

Matka Marianny musiała zmierzyć się z falą krytyki ze strony innych ludzi. Wszyscy uważali, że popełnia błąd, pozwalając wiązać się na całe życie osobom z tak ciężkim schorzeniem.

Dla nich to nie miało znaczenia

Mój ślub był najlepszym dniem w moim życiu. Byłam w szoku, kiedy Tommy zaproponował mi małżeństwo. Musiałam się dwa razy zastanowić, zanim powiedziałam tak. - wspomina kobieta.

Spora różnica wieku nie była problemem

Tomy jest starszy od Marianny. Ma 59 lat a ona 45. Mimo tej różnicy wieku doskonale się dogadują. Bardzo kocham mojego męża, jest moim najlepszym przyjacielem - mówi Marianna.

Są zupełnie samodzielni

Para mieszka sama. Marka Marianny mieszka obok, a jej siostra kilka domów dalej. Jednak małżeństwo świetnie sobie razi i wszystkich zadziwia:

Ich związek jest taki wyjątkowy, bo oni nie rozumieją złych emocji, takich jak nienawiść. Są wobec siebie bardzo dobrzy i uczynni. - mówi Linda.

Ludzie z Zespołem Downa także zasługują na miłość i szczęście. Warto o tym pamiętać! Udostępnijcie tę niesamowitą historię znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.