Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Marzenia o Wyjątkowym Ślubie Pokrzyżował Im Rak. Gest Firmy Weselnej Wzruszył Miliony Osób!

25 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   14,1 tys. wyświetleń
Marzenia o Wyjątkowym Ślubie Pokrzyżował Im Rak. Gest Firmy Weselnej Wzruszył Miliony Osób!

To zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słow. Czasami życie nie układa się po naszej myśli, a my musimy stawiać czoła sytuacjom, które w ogóle nie powinny się wydarzyć. Ta para doświadczyła tego na własnej skórze.

63-letni Ray Kershaw i Tracy Brooks byli wyjątkową parą. Mimo tego, że nie byli już młodymi ludźmi, darzyli się szczerym i gorącym uczuciem. Od kilku lat planowali cudowny ślub na Teneryfie. Wszystko było już wstępnie zaplanowane, kiedy nagle mężczyzna zaczął źle się czuć. Badania potwierdziły najgorsze przypuszczenia. U Raya zdiagnozowano nowotwór jelita w zaawansowanym stadium. Lekarze zalecili hospitalizację.

Marzenia o ślubie legły w gruzach

Pracownicy szpitala byli bardzo zasmuceni sytuacją tych ludzi i postanowili im pomóc. Skontaktowali się z firmą weselną Gift of a Wedding, której para powierzyła wszystkie sprawy związane z przygotowaniem ślubu i poinformowali ich o wszystkim. Mężczyzna nie miał zbyt wiele czasu. Dom weselny postanowił natychmiast zorganizować uroczystość i poruszony ich historią odmówił przyjęcia jakiejkolwiek zapłaty.

W 24 godziny zorganizowano ślub

I to nie byle jaki! Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Na uroczystości nie zabrakło rodziny i przyjaciół Młodej Pary, a także personelu szpitala, który na co dzień opiekował się Rayem.

Organizacja poprosiła o pomoc na swoim profilu społecznościowym. Dzięki temu załatwienie sukni ślubnej, garnituru, kwiatów i tortu poszło bardzo sprawnie. To niesamowite ile pomocy zaoferowali nam zupełnie obcy ludzie - mówi wdzięczny pracownik Gift of a Wedding.

Dzięki pomocy pracowników szpitala, firmy weselnej i dobrych ludzi Ray i Tracy zostali małżeństwem

Cokolwiek się wydarzy, na zawsze pozostanie moim mężem - powiedziała po uroczystości Tracy.

Udostępnij tę niesamowicie wzruszającą historię swoim znajomym!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.