Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Masz Dosyć Komarów Latem? Ten Domowy Środek Pomoże Ci Sobie z Nimi Poradzić!

25 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   3,8 tys. wyświetleń
Masz Dosyć Komarów Latem? Ten Domowy Środek Pomoże Ci Sobie z Nimi Poradzić!

Komary potrafią skutecznie uprzykrzyć nam lato. Nie tylko są irytujące, ale także przenoszą groźne choroby. Niestety nie da się ich uniknąć, ale można się przed nimi uchronić.

Na rynku możemy znaleźć szeroką gamę produktów przeznaczonych do odstraszania komarów. Niestety repelenty są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Ich główny składnik DEET ma działanie toksyczne i negatywnie wpływa na nasz układ nerwowy. Znane są także przypadki, gdzie środki te doprowadziły u ludzi do paraliżu lub uszkodzeń mózgu. Jest niebezpieczny także dla kobiet w ciąży, ponieważ zwiększa on ryzyko uszkodzenia płodu. Dlatego ciężarne powinny unikać sytuacji, w których te preparaty byłby rozpylane w ich pobliżu.

Stosuj naturalne środki!

Metoda, o której za chwilę przeczytacie jest potwierdzona badaniami naukowymi i jest niezwykle skuteczna. Na czym polega jej sekret? Owady, takie jak komary, bardzo źle reagują na olejki eteryczne. Badania wykazały, że popularne środki przeciw komarom mają 87% skuteczność, natomiast ta mieszanka zapewnia aż 97% ochronę przed komarami! Umiejętne zmieszanie kilku olejków daje więc gwarancję na skuteczne odstraszanie komarów latem.

\

Czego będziesz potrzebował?

  • 30 kropli olejku eterycznego z cytryny i eukaliptusa
  • łyżka ekstraktu z wanilii
  • 100 ml spirytusu (ewentualnie wódki)

Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj. Wlej mieszankę do buteleczki z atomizerem i gotowe! Pamiętaj, żeby zabierać tę buteleczkę zawsze ze sobą.

Podziel się tymi wskazówkami ze swoimi znajomymi!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.