Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Matka 10-Letniego Chłopca Myślała, Że To Grypa. Awaria Lodówki Doprowadziła Do Śmierci Dziecka.

5 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   1,6 tys. wyświetleń
Matka 10-Letniego Chłopca Myślała, Że To Grypa. Awaria Lodówki Doprowadziła Do Śmierci Dziecka.

Chłopiec i jego siostra skarżyli się na typowe dla grypy objawy - ból głowy i wymioty. Mama podała im leki i miała nadzieję, że szybko wyzdrowieją. Następnego dnia chłopiec już nie żył.

Ta historia brzmi jak z kiepskiego horroru, jednak niestety wydarzyła się naprawdę. Podczas rodzinnego pobytu w domku nad jeziorem doszło do prawdziwej tragedii. 10-letni Gavin i jego 8-letnia siostra Caroline, spędzali z mamą Sarah wolne dni nad jeziorem. Wieczorem dzieci skarżyły się mamie na ból głowy i wymiotowały. Sarah była przekonana, że to zwykłe przeziębienie, więc podała im leki i położyła je do łóżka. Następnego dnia byli umówieni ze swoimi znajomymi. Nie zjawili się jednak na spotkaniu i nie było z nimi żadnego kontaktu, więc Ci postanowili ich poszukać. To, co zastali w tym domku było przerażające!

Nieprzytomna Sarah i Caroline leżały nieprzytomne w sypialni, a chłopiec w pokoju obok już nie żył...

Okazało się, że z uszkodzonej lodówki ulatniał się tlenek węgla i cała rodzina zatruła się. Kobietę i jej córeczkę poddano tlenoterapii hiperbarycznej. Sarah czuje się coraz lepiej, ale Caroline nadal jest w ciężkim stanie. Niestety dla chłopca ratunek przybył za późno. Gdyby nie ich znajomi, ta sytuacja mogła by mieć dużo groźniejsze konsekwencje.

Mieli założyć czujnik czadu zimą...

Mąż kobiety nie może sobie wybaczyć, że nie zamontował wcześniej czujnika czadu. W tym dniu wyjechał wraz z najstarszym, 14-letnim synem za miasto. Małżeństwo postanowiło upublicznić swoją historię, aby ostrzec inne rodziny, jak niebezpieczny może być brak czujników czadu w domach.

Udostępnij i ostrzeż znajomych!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.