Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Matka i Syn Zmienili Płeć! Zobacz Jak Wyglądają Po Transformacji.

17 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   35,7 tys. wyświetleń
Matka i Syn Zmienili Płeć! Zobacz Jak Wyglądają Po Transformacji.

Informacja, że syn mężczyzny chce zmienić płeć była dla niego ogromnym szokiem. Kilka lat później jego żona przyznała, że również źle czuła się w swoim ciele. Jego postawa jest imponująca.

Transseksualizm jest traktowany jak zaburzenie psychiczne. Niestety próby zrozumienia tego zjawiska przez społeczeństwo są nikłe. Osoby, które źle czują się w swoim ciele muszą codziennie mierzyć się z krytyką otoczenia. Mimo to, często decydują się na zmianę płci, żeby w końcu móc żyć w zgodzie ze sobą.

Czuli, że są kimś innym

Erica i Corey Maison jeszcze do niedawna byli matką i synem. Jednak wszystko zmieniło się, kiedy chłopiec 4 lata temu wyznał swojej rodzinie, że czuje się w środku kobietą.

Bał się, że rodzina go odrzuci. Na szczęście mógł liczyć na wsparcie bliskich, a jego mama Erica po niedługim czasie oznajmiła, że ona także źle czuje się w swoim ciele i chciałaby żyć w ciele mężczyzny. Teraz mieli zostać ojcem i córką...

Co na to mąż kobiety?

Les Maisons wspierał żonę i syna, którzy postanowili zmienić płeć. Dla niego najważniejsze jest to, aby czuli się dobrze ze sobą. Zakochałem się w mojej żonie, w jej osobowości, a nie w ciele. Mimo, że była piękna jako kobieta, to była również piękna w środku. Żeby być sobą, musi zaakceptować swoje ciało. Dlatego nie miałem nic przeciwko, żeby zmieniła płeć.

Erica stała się Erickiem

Kobieta przeszła podwójną mastektomię i przyjmuje leki hormonalne. Żałuje, że przemiana nastąpiła tak późno.

Corey jest teraz szczęśliwą dziewczyną

Kiedyś wszystkie moje uśmiechy były sztuczne, a teraz są prawdziwe. To cudowne uczucie!

Szacuje się, że około 150 tysięcy nastolatków w USA jest transseksualistami. Dorosłych osób, które zmieniły płeć jest natomiast 1,4 miliona.

A Ty, jakbyś zachował się na miejscu męża kobiety?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.