Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Matka pobiła 8-miesięczną córeczkę łyżką cedzakową. Wyrok sądu wywołał skandal!

14 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   25,4 tys. wyświetleń
Matka pobiła 8-miesięczną córeczkę łyżką cedzakową. Wyrok sądu wywołał skandal!

Przemoc wobec małych, bezbronnych dzieci jest prawdziwym bestialstwem i powinna być surowo karana. Dlatego właśnie ten wyrok sądu wywołał na świecie tak ogromne oburzenie.

26-letnia Lorien Norman z południowej Australii dopuściła się czegoś karygodnego. Z niewiadomych przyczyn zaatakowała swoją 8-miesięczną córeczkę łyżką cedzakową. Po tym zadzwoniła na policję i groziła, że wyrzuci dziewczynkę z balkonu. Funkcjonariusze natychmiast przybyli na miejsce i zobaczyli maluszka pokrytego siniakami.

"Przewróciła się na placu zabaw"

Matka dziecka, pod wpływem szoku, zaczęła kłamać, że dziecko upadło podczas zabawy i stąd wzięły się wszystkie te obrażenia. Jednak policja nie uwierzyła jej i po czasie złożyła zeznania, w których przyznała się do winy.

Grzywna zamiast więzienia

Za takie przestępstwo grozi w Australii 13 lat pozbawienia wolności. Sąd jednak uznał, że obrażenia nie miały trwałego charakteru i ukarał ją grzywną 500 dolarów i 2-letnim nadzorem kuratora. Ma także uczestniczyć w zajęciach, podczas których nauczy się radzić sobie z agresją. Do domu wróciła tego samego dnia.

Okazało się, że wyrokiem oburzony jest także ojciec małej Evie:

Jestem zdruzgotany. Po prostu brak mi słów... Gdzie jest sprawiedliwość?

Pozostaje nam mieć nadzieję, że ten incydent już się więcej nie powtórzy. Co sądzisz o wyroku sądu?
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.