Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Matka Próbuje Nauczyć Dziecko Słowa "Mama". Siedzący Obok Pies w Końcu Nie Wytrzymał. Zobacz, Co Zrobił!

21 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   21,6 tys. wyświetleń
Matka Próbuje Nauczyć Dziecko Słowa "Mama". Siedzący Obok Pies w Końcu Nie Wytrzymał. Zobacz, Co Zrobił!

Każda matka marzy o tym, żeby jej dziecko jak najszybciej nauczyło się mówić słowo "mama". Niestety nie zawsze jest to takie proste jak się wydaje i na ten magiczny moment trzeba trochę poczekać.

Do sieci trafiło zabawne nagranie. Matka tego maluszka siedzi na kanapie i je obiad. W tym czasie jej synek bawi się. Kobieta próbuje nauczyć swoje dziecko słowa "mama" i powtarza je w nieskończoność.

Siedzący obok pies przygląda się całej sytuacji. Najprawdopodobniej jest bardzo głodny, bo nerwowo obserwuje kobietę spożywającą swój posiłek.

Pies powiedział "mama"

Zniecierpliwiony czworonożny członek rodziny najwyraźniej stwierdził, że jak ktoś powie w końcu słowo "mama" to dostanie obiad. Dlatego kiedy kolejny raz usłyszał: Powiedz mama nie czekał długo i spełnił prośbę swojej opiekunki.

Kobieta była bardzo rozbawiona tą sytuacją. Mamy nadzieje, że piesek został hojnie nagrodzony, za swoje zaangażowanie! :)

Koty też potrafią mówić!

W sieci jest mnóstwo filmików, na których ludzie udowadniają, że ich pupile mówią. Jesteś ciekawy jak słowo "mama" mówi kot? Obejrzyj krótki filmik! :)

Wychodzi na to, że łatwiej jest nauczyć mówić zwierzęta niż dzieci!

Wierzysz, że zwierzęta potrafią mówić? :P
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.