Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Mąż Uciął Maczetą Jej Ręce. Kilka Tygodni Później Okazało Się, Że Był w Błędzie!

29 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   63,8 tys. wyświetleń
Mąż Uciął Maczetą Jej Ręce. Kilka Tygodni Później Okazało Się, Że Był w Błędzie!

Przez 7 lat znęcał się nad własną żoną i wmawiał jej, że do niczego się nie nadaje bo nie jest w stanie dać mu potomka. Kobieta żyła w ogromnym poczuciu winy.

Jackline Mwende pochodzi z Kenii. Przez 7 lat mieszkała ze swoim mężem, Stephenem Ngila, który znęcał się nad nią, bo uważał, że jest bezpłodna i nie urodzi mu potomka. Często bił ją dotkliwie, co w ostateczności doprowadziło do głuchoty w jednym uchu.

Jackline zwróciła się o pomoc do pastora

Niestety nie otrzymała od niego żadnej sensownej pomocy. Usłyszała tylko, że naprawienie relacji z małżonkiem należy do jej obowiązków i powinna być uległa i posłuszna. Na szczęście po pewnym czasie Stephen opuścił ją i wyprowadził się. Myślała, że teraz będzie już lepiej.

Tragiczny dzień

Pewnego wieczoru mężczyzna odwiedził ją i w napadzie szału maczetą odciął jej obie ręce. Wcześniej pociął jej także twarz. Krzyczał, że to jest jej ostatni dzień i ją zabije. Po wszystkim uciekł. Policja ani sąsiedzi nie byli w stanie go znaleźć. Dzień później jak gdyby nigdy nic przyszedł do swojej żony do szpitala. Na szczęście ochrona go uchwyciła i Ngily został aresztowany.

Wiedział, że to jego wina

Po kilku tygodniach Jackline dowiedziała się, że jest w ciąży. To był dla niej prawdziwy szok! Przez 7 lat myślała, że jest bezpłodna. W więzieniu mężczyzna przeszedł serię badań, które wykazały, że to on ma problemy z płodnością, a nie jego żona. Co ciekawe, sam przyznał, że doskonale wiedział o swojej przypadłości, ale postanowił udawać, że to nie jego wina i specjalnie znęcał się nad żoną, żeby poczuć się lepiej.

Kto jest ojcem dziecka?

Kiedy Stephen przebywał w więzieniu, pokrzywdzona kobieta przyznała rodzinie, że miała romans ze swoim przyjacielem i do poczęcia doszło 3 dni przed tym tragicznym zdarzeniem. Być może napad szału mężczyzny był spowodowany, tym, że dowiedział się o zdradzie żony.

Tragedią kobiety żyła cała Kenia

Jackline otrzymała wsparcie od głowy państwa. Sponsorzy sfinansowali jej koszty leczenia, oraz kupili specjalne protezy, które są warte 300 tysięcy złotych.

Kobieta otrzymała także własny dom.

Teraz będzie mogła rozpocząć nowe życie. Niestety jej mąż wyszedł za kaucją i nie wiadomo, jaki zapadnie wyrok w jego sprawie.

Zobacz, jak sobie radziła sobie bez rąk

Jaką wymierzyłbyś mu karę?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.