Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Mężczyzna Łamie Kręgosłup i Prawie Umiera z Wyziębienia. Jego Pies Ratuje Mu Życie.

13 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   1,5 tys. wyświetleń
Mężczyzna Łamie Kręgosłup i Prawie Umiera z Wyziębienia. Jego Pies Ratuje Mu Życie.

Wywrócił się zaledwie 5 metrów od domu i złamał kark. Przez 20 godzin leżał sparaliżowany w śniegu. Temperatura w nocy spadła do -4 stopni Celsjusza.

Kelsey - tak wabi się pies rasy Golden Retriever, który uratował życie swojemu właścicielowi. W sylwestrową noc, Bob wyszedł z domu w klapkach, kalesonach i koszulce, aby zebrać trochę dodatkowego drewna do kominka. Wywrócił się zaledwie 5 metrów od domu i złamał kark. Przez 20 godzin leżał sparaliżowany w śniegu. Temperatura w nocy spadła do -4 stopni Celsjusza. Na szczęście Bob miał w pobliżu swojego czworonożnego przyjaciela. „Wołałem o pomoc, ale mój najbliższy sąsiad mieszka ok. pół kilometra ode mnie, a była godzina 22:30. Na szczęście pojawiła się Kelsey” - wyznał Bob. „Nad ranem straciłem siłę żeby krzyczeć i czułem się coraz gorzej, ale pies nie przestawał szczekać” - dodał.

„Wzywał pomoc nieustannie szczekając. Nie opuścił mnie ani na chwilę.” - zapewnia Bob. „Wiedziałem że muszę wytrwać tak długo aż ktoś mnie odnajdzie i że to moja jedyna nadzieja”. Po 19 godzinach Bob już nie dawał rady i tracił zmysły, ale czworonóg się nie poddawał. „Kelsey piszczała i wyła tak długo aż udało jej się zaalarmować sąsiada. Ten znalazł mnie o 6:30 nad ranem w Nowy Rok”.

Mężczyzna został natychmiast zabrany do szpitala i tam przeszedł skomplikowaną operację, gdyż większość jego ciała uległa odmrożeniu. Bob jest teraz w trakcie rekonwalescencji, a swojego czworonożnego przyjaciela nazywa bohaterem i jest mu wdzięczny za uratowanie życia.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.