Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Mężczyzna Po Wazektomii Dowiedział Się, Że Jego Żona Jest w Ciąży. Zareagował Inaczej Niż Myślisz.

4 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   28,6 tys. wyświetleń
Mężczyzna Po Wazektomii Dowiedział Się, Że Jego Żona Jest w Ciąży. Zareagował Inaczej Niż Myślisz.

Jego żona miała nudności i częste zmiany humoru. Mężczyzna czuł, że Rachel może ponownie być w ciąży. Nie mógł jednak zrozumieć jak jest to możliwe po wazektomii. Czy żona go zaczęła zdradzać?

Wazektomia polega na przecięciu i podwiązaniu męskich nasieniowodów. Jest to forma trwałej męskiej antykoncepcji i ma niemal 100% skuteczności. Tim i Rachel Brummel zdecydowali się na nią, ponieważ nie chcieli już powiększać swojej rodziny. Trójka dzieci była dla nich w zupełności wystarczająca.

"Moja żona zaczęła się nietypowo zachowywać"

Po zabiegu, małżeństwo było przekonane, że nie będą mieli więcej dzieci. Kiedy kilka tygodni później Rachel zaczęła mieć typowo ciążowe objawy, Tim nie wiedział, co o tym myśleć.

Moja żona nawet słowem nie wspomniała, że może być w ciąży, ale ja to przeczuwałem. Zachowywała się identycznie, jak podczas poprzednich ciąż. Jednak po wazektomii jej ciąża była przecież niemożliwa. Zacząłem podejrzewać, że Rachel mnie zdradza.

Zadzwonił do kliniki, w której wykonywał zabieg

Ta sprawa nie dawała mu spokoju. Żeby się upewnić, zadzwonił do lekarza, który przeprowadzał wazektomię i zapytał, czy zabiegł przebiegł pomyślnie. Lekarz poinformował go, że nie pojawił się na kontroli i nie miał jak mu przekazać, że niestety nie udało się i trzeba powtórzyć całą procedurę. Tim miał już pewność - jego żona była w ciąży! Jednocześnie było mu głupio, że podejrzewał Rachel o najgorsze.

Chciał zrobić żonie niespodziankę

Wieczorem specjalnie popsuł spłuczkę, żeby móc pobrać próbkę moczu swojej żony do testu ciążowego. Jego przypuszczenia potwierdziły się. Najlepsze było to, że Rachel nawet nie wiedziała, że jest w ciąży! Tim cieszył się, że będzie pierwszym facetem na świecie, który poinformuje swoją partnerkę, że zostanie mamą. Schemat jest przecież zwykle odwrotny!

Zostawił żonie karteczkę z tym podpisem:

Do mamy moich dzieci: Jeżeli kiedykolwiek myślałaś, że twoje życie będzie nudne, nie musisz się już bać: teraz jesteś mamą czwórki dzieci!

Zobacz, jak zareagowała!

Niesamowita historia, prawda? Udostępnij ją swoim znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.