Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Ten Mężczyzna Porwał z Wózka 2-letniego Chłopca. Kamera Uchwyciła Napastnika Oraz Akcję Ratunkową.

11 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   9,2 tys. wyświetleń
Ten Mężczyzna Porwał z Wózka 2-letniego Chłopca. Kamera Uchwyciła Napastnika Oraz Akcję Ratunkową.

Dzieci szybko zorientowały się, że dzieje się coś złego. Zamiast czekać bezczynnie, wkroczyły do akcji. Gdyby nie ich pomoc, ta historia mogłaby mieć tragiczny finał.

Rodzice często przestrzegają swoje maluchy przed niebezpieczeństwem, jakie może wiązać się z zaufaniem obcej osobie. Niestety porwania dzieci zdarzają się bardzo często. Zazwyczaj porywacze wykorzystują chwilową nieuwagę rodziców. W tym przypadku było podobnie.

Państwo Wright do tej pory wiedli spokojne życie. Mają troje pociech: 8-letnią Delicie, 10-letniego Brendana i 22-miesięcznego Owena.

Na chwilę zostali bez opieki

Matka dzieci wyszła z nimi na pobliski plac zabaw. Zostawiła ich dosłownie na chwilę i poszła do sklepu. Wiedziała, że jej dzieci są bardzo mądre, więc nie bała się zostawić z nimi najmłodszego synka.

Porywacz upatrzył sobie maluszka

Kiedy mężczyzna zobaczył, że dzieci bawią się same, postanowił wykorzystać okazję i zabrać Owena. Szybko podbiegł do wózka, wyciągnął dziecko i zaczął uciekać.

Dzieci ruszyły za nim

Delicia i Brendan nie czekali ani chwili! Zeszli z huśtawek i pobiegli za porywaczem. Zaczęli głośno krzyczeć i wołać o pomoc. Dzięki temu zrobiło się spore zamieszanie i udało się zatrzymać mężczyznę. Dziecku na szczęście nic się nie stało, a to wszystko dzięki tym małym bohaterom!

Pierwsza ruszyła Delicia

A tuż za nią Brendan z wózkiem

Tak wyglądała cała sytuacja

Brawo! Matka dzieci może być z nich dumna. Udostępnij tę niesamowitą historię znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.