Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

To Miała Być Kolejna Sweet Fotka. Nagle Coś Totalnie Popsuło Jej Plany!

30 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   10,3 tys. wyświetleń
To Miała Być Kolejna Sweet Fotka. Nagle Coś Totalnie Popsuło Jej Plany!

Atrakcyjna blondynka chciała zrobić sobie sesję na plaży. Ułożyła się w zmysłowej pozycji na piasku, wyciągnęła aparat i kiedy miała zrobić "idealne ujęcie" zdarzyło się coś nieprzewidywalnego!

Kobiety uwielbiają sobie robić tak zwane "selfie" czyli zdjęcia z przedniej kamery telefonu lub normalne zdjęcia swojego odbicia w lustrze.

Największa plaga jest w śród nastolatek. Perfekcyjnie wystylizowane włosy, mocny makijaż i prowokująco wydęte usta - takie zdjęcie ma większość młodych dziewczyn. Efekty zamieszczają na portalach społecznościowych.

Psycholodzy biją na alarm, że tego typu zdjęcia, które często są przerabiane w programach graficznych bądź upiększane filtrami, kreują młodym dziewczynom fałszywą rzeczywistość. Ich wygląd zwykle znacząco różni się od przerobionych zdjęć, przez co mogą odczuwać frustrację, a ich poczucie pewności siebie zwykle jeszcze bardziej spada.

"To miało być piękne "selfie"

Coś jednak poszło nie tak. Patrząc na to jak dziewczyna pozuje, spodziewaliśmy się pięknych efektów. Niestety nie wszystko potoczyło się zgodnie z planem. Jesteś ciekawy dlaczego?

Obejrzyj filmik!

Padłeś ze śmiechu? :D Udostępnij znajomym! Niech też się pośmieją!




Komentarze. Dołącz do dyskusji.