Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Miała Nieustający Ból Brzucha. Odkrycie Ginekologa Zaskoczy Miłośników Zwierząt.

5 sierpnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   60,7 tys. wyświetleń
Miała Nieustający Ból Brzucha. Odkrycie Ginekologa Zaskoczy Miłośników Zwierząt.

Ta historia jest niezwykła i trudno w nią uwierzyć, ale każdy powinien ją znać. Zwłaszcza osoby, które trzymają zwierzęta w domu.

Michelle skarżyła się na nieustający ból brzucha. Przez pewien czas próbowała go wyeliminować domowymi sposobami, wszystko bez skutku. Ponieważ ból promieniował z okolic podbrzusza, postanowiła wybrać się na wizytę kontrolną do ginekologa.

Zatrważające odkrycie u ginekologa

Lekarz zrobił prześwietlenie, a następnie przeprowadził badanie. Po przeanalizowaniu zdjęcia nabrał przypuszczeń, że kobieta użyła niskiej jakości tamponów, które rozwarstwiły się w ciele kobiety i zostały, pomimo pozornego usunięcia.

To nie tampony!

Ginekolog wyjął 6-centymetrową futrzaną kulkę. Okazało się, że nie jest to pozostałość po tamponie a... kocia sierść! Michelle i jej chłopak mają w domu dwa koty.

Koty wchodziły pod kołdrę

Podobnie, jak większość domowych kotów, te także spały w łóżku. Koty noce spędzały w sypialni, głównie na pościeli, ale zdarzało się, że wchodziły pod kołdrę. Przypuszcza się, że sierść przyklejała się do części intymnych kochanków i systematycznie odkładały się w ciele kobiety.

Wprowadzili środki ostrożności

Najważniejszą zasadą jest zakaz wpuszczania kotów pod kołdrę. Druga określa konieczność wzięcia prysznica przez partnera przed odbyciem stosunku. Wydaje się, że te dwie zasady uchronią kobietę przed powtórzeniem się problemu.

Podziel się z wszystkimi, którzy mają domowe zwierzęta!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.