Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Jedna z Bliźniaczek Miała Umrzeć Od Razu Po Urodzeniu. Zobacz Waleczną Dziewczynkę Po 4 Miesiącach!

2 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   8,8 tys. wyświetleń
Jedna z Bliźniaczek Miała Umrzeć Od Razu Po Urodzeniu. Zobacz Waleczną Dziewczynkę Po 4 Miesiącach!

Charlotte i Will byli podekscytowani na myśl, że ich córeczki urodzą się identyczne. Bliźniaczki jednojajowe miały przyjść na świat za 5 miesięcy. Jednak ich radość na trwała długo. Lekarze mieli dla nich druzgocące wieści.

Mózg jednego z dzieci rozwijał się poza jego czaszką

W 13- tygodniu ciąży małżeństwo udało się na wizytę kontrolną. Podczas USG miny lekarzy nagle spoważniały. Poinformowali przyszłych rodziców, że jedno z dzieci nie rozwija się prawidłowo. Jedno z bliźniąt miało encefalopatię, czyli uszkodzenie mózgu spowodowane jego przemieszczeniem w czaszce. Lekarze powiedzieli, że po urodzeniu dziecko umrze. Gorszego scenariusza nie mogli sobie wyobrazić.

"Postanowiliśmy kontynuować ciążę, chociaż było to dla nas bardzo bolesne"

W takich przypadkach możliwa jest aborcja jednego z dzieci. Kobieta jednak postanowiła nie ryzykować i urodzić obie córeczki, wiedząc, że z jedną będzie musiała się za chwilę pożegnać.

Aniyah - mała wojowniczka

Po porodzie lekarze byli w szoku! Chora dziewczynka przeżyła pierwszą dobę do urodzeniu, a jej stan był stabilny. Po ryzykownej, ale koniecznej operacji usunięcia tkanki mózgowej, dziewczyna spędziła kilka tygodni w respiratorze. Każdego dnia stawała się silniejsza. Specjaliści nie mogli w to uwierzyć! Rodzice natomiast nie posiadali się ze szczęścia.

Dzisiaj dziewczynki mają już ponad rok

Mimo strachu, jakiego najedli się ich rodzice, obie rozwijają się prawidłowo. Aniyah znacznie różni się wyglądem od swojej siostry, ale rodzice kochają je nad życie.

Zobacz, jak wyglądają dzisiaj!

Oto kolejna historia, która udowadnia, że zawsze należy wierzyć do samego końca. Zgadzasz się? Udostępnij!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.