Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Oto Jak Wyglądałby Michael Jackson, Gdyby Nigdy Nie Miał Operacji Plastycznych

5 sierpnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   109,3 tys. wyświetleń
Oto Jak Wyglądałby Michael Jackson, Gdyby Nigdy Nie Miał Operacji Plastycznych

Michael Jackson pozostanie w pamięci ludzkości jako jeden z najlepszych wokalistów i tancerzy. Dał nam niesamowite i ponadczasowe przeboje, które są grane w rozgłośniach na całym świecie i na wielu parkietach do dnia dzisiejszego.

Niestety, jak często bywa z wielkimi tego świata, zmagał się z chorobą psychiczną, prawdopodobnie wywołaną krzywdami wyrządzonymi mu w dzieciństwie przez ojca.

Film dokumentalny pokazujący życie gwiazdy z nieznanej nam perspektywy, miał na celu pokazanie historii, o której nie mieliśmy pojęcia. Film przedstawia postać młodego Michaela, o którym warto pamiętać. Przyglądamy się niezwykłej postaci chłopca, jego drogi na sam szczyt. Uwaga skupiana jest na wczesnej fazie kariery i rozmyślaniu o tym, jak mogła się ona potoczyć. Na boczny tor odstawiane są dramaty związane m.in z licznymi operacjami plastycznymi.

Mały chłopiec ze zdjęcia nie ma jeszcze pojęcia o drodze do sukcesu, którą przejdzie. Podczas dorastania, Michael starał się kontrolować demony, które w nim mieszkały. Niestety, demony z czasem zdobyły kontrolę nad życiem gwiazdy. Choroby psychiczne w tamtym czasie były bardzo stygmatyzowane, a ból człowieka niedostrzegany.

Z biegiem czasu jego wygląd zewnętrzny zaczął się dramatycznie zmieniać. Po kilku latach i niezliczonej sumie pieniędzy, Michael niczym nie przypominał już chłopca, którego poznał świat. Jego wygląd zmienił się tak bardzo, że gdyby nie ogromna popularność to nikt by go nie poznał.

LaToya, siostra Michaela, wspomina, że na początku planem była tylko operacja nosa. Poprosił ją, żeby najpierw sama przeszła taką operację. Gdy jej się spodobało, sam postanowił poddać się pierwszej operacji. Potem tych operacji było znacznie więcej, a jego wygląd coraz mniej przypominał ten początkowy obraz.

Autorzy filmu zdecydowali się na przeprowadzenie symulacji wyglądu Michaela. Chcieli się dowiedzieć, jak wyglądałby gwiazdor bez poddania się wielu operacjom plastycznym.

Co sądzisz o tym wyglądzie? Czy "zwykły" wygląd oddałby wielkość tego człowieka?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.