Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Obmacywał Kobietę w Windzie i Myślał, Że Ujdzie Mu To Na Sucho. Po Chwili Bardzo Żałował Tego Co Zrobił.

19 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   16,2 tys. wyświetleń
Obmacywał Kobietę w Windzie i Myślał, Że Ujdzie Mu To Na Sucho. Po Chwili Bardzo Żałował Tego Co Zrobił.

Ofiarami molestowania seksualnego padają najczęściej kobiety. Uważane, za słabsze i bezbronne są łatwym celem dla zboczeńców, którzy myślą, że mogą robić wszystko, co im się podoba. Ten mężczyzna jednak bardzo mocno się pomylił.

Molestowanie seksualne to każde zachowanie, które ma na celu poniżyć drugą osobę lub naruszyć jej godność. Ma miejsce wtedy kiedy molestowana osoba wyraźnie sprzeciwia się takiemu zachowaniu. Bardzo istotne jest więc, aby jasno komunikować, że nie życzymy sobie tego typu gestów w stosunku do naszej osoby. Molestowanie wiąże się bezpośrednio z poczuciem wyższości wobec drugiej osoby (np. mężczyzny nad kobietą, pracodawcy nad pracownikiem).

Ta kobieta wyraźnie pokazała, że zachowanie mężczyzny, który się do niej zbliżył jest dla niej niekomfortowe i przesunęła się. Ten jednak nie zamierzał odpuścić i czując się kompletnie bezkarny dalej napastował swoją ofiarę.

Tego się nie spodziewał!

Kobiecie nie obce są techniki samoobrony. Nie tylko zrobiła unik, przed kolejnym gestem mężczyzny, ale także dotkliwie go pobiła. W tej sytuacji było to oczywiście zrozumiałe bo działała w obronie własnej i została sprowokowana. Trzeba przyznać, że nie każda wysportowana kobieta byłaby w stanie zachować w tym momencie zimną krew.

Zobacz całą akcję!

Dobrze zareagowała? :)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.