Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Myśleli, Że Chłopiec Zaśpiewa Lub Zatańczy, Tymczasem On Ściągnął Bluzę i Zrobił Coś Niesamowitego!

30 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   66,1 tys. wyświetleń
Myśleli, Że Chłopiec Zaśpiewa Lub Zatańczy, Tymczasem On Ściągnął Bluzę i Zrobił Coś Niesamowitego!

Jury i publiczność nie mogli nadziwić się, jakim cudem ten mały chłopiec robi tak niezwykłe rzeczy. Najmłodszy uczestnik edycji dostał owacje na stojąco. Teraz jego talent podziwiają wszyscy.

W programach typu Mam talent nie raz mieliśmy okazję podziwiać uzdolnione dzieci, które przyszły pochwalić się swoimi umiejętnościami przed szerszą publicznością. Przyzwyczajeni jesteśmy, że dzieci w tym wieku najczęściej prezentują swoje zdolności wokalne lub taneczne. Po tym chłopcu jurorzy nie spodziewali się niczego innego. Kiedy jednak ściągnął bluzę, przypuszczali, że 7-latek przygotował coś niezwykłego.

Sergej Evplov wystąpił w ukraińskiej edycji programu Mam Talent. Chłopiec jest młodym akrobatą. Dzięki swojej sprawności, potrafi robić na drążku niezwykłe rzeczy. Największe zdziwienie wzbudził, kiedy stojąc na jednej ręce na drążku, w drugiej utrzymywał wiaderko z wodą. Publiczność na chwilę zamarła, ale po chwili odetchnęli z ulgą. Chcesz dowiedzieć się, co jeszcze potrafi ten niezwykły 7-latek?

Zobacz jego występ!

Co sądzisz trenowaniu gimnastyki sportowej przez małe dzieci?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.