Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Myśleli, Że Wygłodzona Psinka Szuka Ratunku Dla Siebie. Tymczasem Potrzebowała Pomocy Dla Kogoś Innego.

6 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   11,6 tys. wyświetleń
Myśleli, Że Wygłodzona Psinka Szuka Ratunku Dla Siebie. Tymczasem Potrzebowała Pomocy Dla Kogoś Innego.

Niektóre zwierzęta są skazane na życie w okropnych warunkach. Na szczęście istnieją na świecie dobrzy ludzie, którym los tych bezbronnych istot nie jest obojętny. Ta historia jest niezwykle poruszająca.

Pewnego dnia pracownicy centrum ratunkowego dla zwierząt w Nowym Orleanie zauważyli na ulicy zagłodzonego psa. Byli przekonani, że jest bezdomny, ale kiedy podeszli bliżej, odkryli, że prawda może być zupełnie inna. Suczka wyglądała na zestresowaną i nerwowo kręciła się po parkingu centrum handlowego. Okazało się, że szukała ratunku dla swoich szczeniaków!

Suczka zachowywała się bardzo ulegle. Kiedy ją zawołaliśmy podbiegła do nas i dała się pogłaskać. To się rzadko zdarza w przypadku tak zaniedbanych psów. Zwykle są ostrożne i nieufne.

Kiedy pies ruszył w stronę zabudowań, pracownicy placówki pobiegli za nim. Okazało się, że szczenięta znajdują się w jednym z domów. Rumbo mieszkała tam pod opieką pewnego mężczyzny. Nie był on rzeczywistym właścicielem zwierzęcia, ale opiekował się nim, podczas gdy jego znajomy przebywał w więzieniu. Warunki, jakie panowały w tym domu były karygodne. Ludzie, którzy ją znaleźli okazali się bohaterami i uratowali psinkę zabierając ją do siebie. Kilka dni później wrócili po szczeniaki. Moment, w którym znów spotykają się z matką, jest niesamowicie wzruszający!

Cała historia została uwieczniona na nagraniu!

Piękna historia! Warto podzielić się nią z innymi!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.