Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Nietypowe Zachowanie Kobiety Nagranej Przez Domowy Monitoring Podbiło Internet!

24 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   25,5 tys. wyświetleń
Nietypowe Zachowanie Kobiety Nagranej Przez Domowy Monitoring Podbiło Internet!

Każdy rodzic doskonale zna to uczucie, kiedy w końcu uda się uśpić swoją pociechę. Jednak co zrobić, żeby nie obudziło się, kiedy będziemy wychodzić z pokoju? Ta matka znalazła na to sposób.

Rodzicielstwo pozwala rozwijać w nas umiejętności, o których nie mieliśmy do tej pory pojęcia. Ta kobieta na przykład postanowiła zostać… Chuckiem Norrisem!

Rodzice na medal

Caryn i Tyrone Morris są młodym małżeństwem, a od 15-miesięcy są także rodzicami ślicznego synka. O tym, jaka to trudna sztuka, zdążyli się już nie raz przekonać. Jednak jak udowodnili, radzą sobie doskonale.

Dziecko nie chciało zasnąć

Pewnego dnia mieliśmy gości w domu, a mały czując ich obecność, nie chciał iść spać. Kiedy w końcu usypiał, kobieta postanowiła opuścić jego pokój, ale obawiała się, że go obudzi. Położyła się więc na podłodze, poza wzrokiem maleństwa i… przeczołgała się na plecach do drzwi!

Po wszystkim zeszła do gości. Zapomniała jednak o kamerze, którą zamontowali z mężem, aby mieć podgląd na swojego maluszka. Goście popłakali się ze śmiechu, kiedy oglądali nagranie. Jednocześnie byli pełni podziwu dla pomysłowości i zwinności Caryn.

Jej mąż stwierdził, że to jest tak świetny pomysł, że musi filmik pokazać światu

Tyron opublikował nagranie na Facebooku. W tym momencie ma prawie 150.000 polubień!

Brawo dla niej! Genialny pomysł! A Wy jakie metody stosowaliście, żeby uśpić swoje maluszki? :)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.