Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Najpiękniejsza Policjantka Świata Rzuciła Pracę i Została Modelką. Jej Zdjęcia Są Genialne!

26 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   7,9 tys. wyświetleń
Najpiękniejsza Policjantka Świata Rzuciła Pracę i Została Modelką. Jej Zdjęcia Są Genialne!

Nochtli Peralta Alvarez zaczęła pracę w holenderskiej policji, kiedy miała 17 lat. Od dziecka było to jej ogromnym marzeniem. Czuła się spełniona i każdego dnia dzielnie stawiała czoła niełatwym zadaniom. Po 6 latach służby powiedziała dość.

Od najmłodszych lat wiedziałam, że zostanę policjantką. Ta praca nie była łatwa. Nie raz spotykałam się z takimi problemami, jak przemoc w rodzinie, wykorzystywanie dzieci czy samobójstwa. Czasami musiałam walczyć o własne życie, żeby wrócić do domu, gdzie czekała na mnie moja rodzina. To szaleństwo, stawiać na szali swoje życie dla ludzi, których w ogóle nie znasz. Ale robiłam to z dumą i nigdy nie oczekiwałam wdzięczności.

Poznałam kobietę, która zmieniła moje życie

Pewnego dnia Nochtili zauważyła menadżerka The Body Engineer Team, organizacji skupiającej modeli fitness, którzy każdego dnia dbali o swoją formę. Stwierdziła, że Nochtili ma ogromny potencjał i powinna do nich dołączyć, żeby pracować nad swoim ciałem i pozować do sesji zdjęciowych. Dla 23-laki sport był bardzo ważnym elementem życia, więc zgodziła się. Ta pasja tak ją wciągnęła, że postanowiła wystąpić z policji i skupić się na karierze modelki.

"Nadal pomogę każdemu, kto będzie w potrzebie"

Była policjantka podkreśla, że jeżeli tylko będzie mogła komuś pomóc, bez wahania to zrobi. Wybrała dla siebie jednak inną ścieżkę w życiu i nie żałuje swojej decyzji.

Zobacz jej pozostałe zdjęcia!

Nochtili ma niemiecko-meksykańskie korzenie

Dziewczyna uwielbia sesje zdjęciowe. Często sama robi sobie zdjęcia!

Trzeba przyznać, że ma niesamowitą urodę!

Dobrze, że rzuciła pracę w policji? :D
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.