Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Ta Historia Sprawi, Że Się Uśmiechniesz. Najrzadsze Trojaczki Na Świecie Przeszły W Swoim Krótkim Życiu Już Tak Wiele.

7 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   24,1 tys. wyświetleń
Ta Historia Sprawi, Że Się Uśmiechniesz. Najrzadsze Trojaczki Na Świecie Przeszły W Swoim Krótkim Życiu Już Tak Wiele.

Niezwykła historia trojaczków, którym na początku życia los nie sprzyjał. Okazało się, że przeciwności losu można przezwyciężyć!

Dzieci uważane są za dar od Boga. Wiadomo, że bez rozmnażania, ludzie dawno by wyginęli. Moment narodzin pozostaje nadal jednym z najwspanialszych uczuć, jakie można odczuć w życiu rodzica. Pozostaje także wielką tajemnicą, której nie sposób wytłumaczyć - jak z dwóch komórek powstaje człowiek?

Czasami natura tworzy ludzi w sposób nieprzewidywalny.

Nie wszyscy rodzą się równi, każdy jest nieco inny od każdego innego człowieka na świecie. Niektóre osoby są jednak wyjątkowe, ponieważ urodziły się zupełnie inne od wszystkich. Ich budowa fizyczna uniemożliwia wykonywanie typowych czynności życia codziennego. Obcowanie z takimi ludźmi potrafi zainspirować innych i dać do myślenia.

Rodzeństwo syjamskie z nietypowej ciąży.

Para bliźniąt syjamskich nie jest bardzo powszechnym zjawiskiem. Macey i Mackenzie są jeszcze bardziej wyjątkowe ze względu na fakt, że urodziły się wraz z trzecią siostrą bliźniaczką. Eksperci medycyny uznali je za fenomen medyczny, ale Ty sam się o nim przekonasz.

Rodzice biologiczni byli narkomanami

Podczas ciąży, biologiczna matka dziewczynek, nie korzystała z usług lekarskich. Ciąża nie była kontrolowana. Jak wiadomo, rodzice mieli problemy z narkotykami. Z tego powodu nie byli w stanie zapewnić opieki trojaczkom, które przyszły na świat.

Po miesiącach przygotowań do zabiegu, siostry zostały rozdzielone. Każda z nich miała tylko jedną nogę, dlatego nauczono je chodzić za pomocaą protez.

Zdjęcie wykonane zaledwie 5 dni po operacji.

Ich historia poruszyła cały świat!

Zjawili się Daria i Jeff - adoptowali dziewczynki

Małżeństwo zawsze chciało mieć córkę, jednak natura obdarzyła ich trzema synami: Tyler (20 lat), Matt (17) i Luke (16). Dwa lata po operacji, para adoptowała wszystkie trojaczki.

Bliźniaczki wystąpiły w magazynie People

W 2013 roku matka dziewczynek udzieliła wywiadu, w którym wyjaśniła jak dziewczynki poradziły sobie podczas dorastania i jak pozytywnie odnoszą się do swoich ograniczeń.

Kiedy napotkają coś, czego nie mogą zrobić, nie rozwodzą się nad tym zbyt długo.

Obejrzyj film. Możesz włączyć napisy w języku polskim z automatycznym tłumaczeniem.

Dorastają!

Brawo dla małżeństwa, które zdecydowało się na adopcję!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.