Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Nasączyła Wacik Alkoholem i Włożyła Go Do Pępka. Dzięki Temu Pozbyła Się Uciążliwego Problemu.

9 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   95,6 tys. wyświetleń
Nasączyła Wacik Alkoholem i Włożyła Go Do Pępka. Dzięki Temu Pozbyła Się Uciążliwego Problemu.

To prawdopodobnie jedna z najskuteczniejszych form radzenia sobie z tymi przypadłościami. Próbują jej tylko odważni, bo jest dość nietypowa. Warto się z nią zapoznać.

Ten sposób znały już nasze babcie. Wystarczy nasączyć bawełniany wacik 50 % alkoholem i umieścić w pępku. Powinien tam zostać kilka godzin, więc najlepiej zrobić to na noc. Żeby nie wypadł, można go przykleić plastrem.

Ten niecodzienny sposób ma aż 3 zastosowania!

1. Łagodzi bóle menstruacyjne.

Bóle te, wywoływane przez skurcze mięśni, bywają bardzo bolesne. Często zdarza się, że leki przeciwbólowe nie niwelują problemu, dlatego warto wypróbować tę metodę!

2. Leczy przeziębienie i grypę.

Choć brzmi to nieprawdopodobnie, ale ten trick działa. Zastosuj się do naszej rady, a rano obudzisz się o wiele zdrowszy!

3. Łagodzi bóle mięśni.

Nie jest to może wymarzony sposób na wieczorny relaks, to metoda ta skutecznie pomoże Ci się odprężyć, a Twoje mięśnie szybciej się zregenerują.

Uwaga!

Metoda ta działa także na bóle brzucha o innym pochodzeniu. Można dodatkowo posypać wacik niewielką ilością soli, a ból szybciej zniknie.

Ta forma domowego leczenia jest znana lekarzom i powszechnie akceptowana. Możesz ją więc bezpiecznie wypróbować przy następnej okazji.

Udostępnij ten sposób znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.